2737
2739
عنوان

اقایون😁🤝

169 بازدید | 20 پست

خانمتون چادری باشه بهش میگید چادرشو بزاره کنار یا نه؟

اصلا براتون واجبه که حتما چادری باشه؟

کاربری در تاریخ `1403/01/31`واگذار شده‌'تایپک های قبلو گردن نمیگیرم:)ببین کجا شدم اسیرِ تو؟:) 

از من سلام

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبلا برام مهم نبود چون تو خانواده اوپن مایند بزرگ شدم

ولی الان یکی از معیارام هست😑

اگه چادری واقعی باشه به حرف خیچکی چادر برنمیداره چون با حرف کسی سر نکرده انتخاب عاقلانه خودش بوده

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای

الان که اینو گفتین منم یه سوال بپرسم با اجازه🙏

من چادری هستم....یه کسی رو خیلی دوست دارم اما مادر و خواهرش چادری نیستن البته خیلی بی حجاب هم نیستن

امکان داره به خاطر استایلم سمتم نیاد🥺🥺

یا ازم بخواد چادر بزارم کنار؟؟؟؟

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

هرکی سلیقه‌ای داره خببب. اون مردی که میخواد زنش چادری باشه میره با همون مدل ازدواج میکنه و اون که نمیخواد با یه پوشش دیگه!

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
2740
الان که اینو گفتین منم یه سوال بپرسم با اجازه🙏 من چادری هستم....یه کسی رو خیلی دوست دارم اما مادر ...

اگر چادر و حجابت برات اولویته، چرا اصلا به کسی که امکان داره به خاطر این پوشش سمتت نیاد فکر میکنی؟

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
اگر چادر و حجابت برات اولویته، چرا اصلا به کسی که امکان داره به خاطر این پوشش سمتت نیاد فکر میکنی؟

چی بگم والا...آخه دوسش دارم

ازون بدتر اینکه خودش کنار بیاد ولی خانوادش نه😣

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
چی بگم والا...آخه دوسش دارم ازون بدتر اینکه خودش کنار بیاد ولی خانوادش نه😣

عزیزم الهی. ان شاءالله هرچی خیره😄😘

خدا یکی از نعمت های بزرگی که توی این دنیا می تونه به بنده ش بده همسره . حالا اگر این شریک زندگیش هم باطن و هم ظاهرش رو از آلودگی ها حفظ کنه می شه نور علی نور . خوشبحال اون های که نشونه های خانوم فاطمه زهرا ص رو آگاهانه انتخاب کردن و عمل می کنند

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
سلاام

سلام گل به تو ای گل نشونم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2706