2737
2734
عنوان

بلیطِ خوشبختی !

100 بازدید | 4 پست

دارم میمیرم از تنهایی. دارم از تنهایی به خودم میپیییییچم. خنده داره ولی دیدین میگن دخترا دایرکتشون پر پسر ؟ اون فقط واسه ایناییه که همه جاشونو انداختن بیرون.... 

خسته شدم احساس خفگی میکنم از فامیلای فضول حتی جرات نمیکنم عکسمووو بذارم پروفایلم. کجا برم . کاش خدا جونمو بگیره راحتم کنه من نمییییخام زندگی کنم ، بابا بزور منو اوردن تو این زندگی ، من این زندگیو نمیخام ، بسکه غم کشیدم مغزم کار نمیکنه چطووور میشه خودمو از این منجلاب و این خونه نجااات بدم . یعنی دارم له له میزنم با یکی که عشق دوطرفه داریم حرف بزنم ، براش مهم باشم ، برام مهم باشه ، هرررجوری به این کراش کوفتی پیام میدم وا نمیده چون خودش عاشقه و نباشه هم دورورش پررر از پلنگه..........

کاش هرکی ی بلیط داشت وقتی کارد به استخونش نزدیییک بود برسه ، میتونست ازش استفاده میکرد که این اتفاق کوفتی براش نیفته . از بچگی آرزوووم عشق دوطرفه بود 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 میخاام بالااا بیارم همه غمااااموووو 🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😣😣😣😣😣😞😞😞😞😞😞😞😭😭😭😭😭

دیگه چی بگم به اون بالااایی که رهام کنه . اگه گشایش نمیکنی السااااعه ، جونمو بگیر تو رو به عزتت ، به بزرگیت ، به رحمانتت ، به غیرتت....... 

خسته شدم از انتظار ، گفتم بزرگ میشم درست میشه ، دیگه اصلااااااا بچه نیستم ، اصلاا ، امسال روز دخترو بهم تبریک میگفتن دوست داشتم زاااار بزنمممم دوست داشتم جییییغ بکشم از ناراحتیییی😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731