2733
2739

فقر جامعه و جهان

جنگ 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مستاجری

مستاجری

مستاجری

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

افسردگی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740

بزرگترین مشکل زندگیم اینه ک ادما فکر میکنن چون من معلمم و روانشناس کودک هیچ وقت نباید حرف بد بزنم😂خدایی تنها مشکلم همینه 

سریع میگن وااااا

حیف بچههایی ک با شما هستن

بیماری مادرم که هیچ وقتم خوب نمیشه

عزیزم 💔

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706