2733
2734
عنوان

اونايي كه از عشقشون جدا شدن بيان

219 بازدید | 27 پست

من از كسي ك دوسش دارم ميخوام جدا بشم قرار بود باهم ازدواج كنيم ولي هم بد دله هم شكاك سر ي موضوعه خيلي جزيي از من پيرينت خطمو ميخواد من از خودم مطمئنم ولي خواسته ايشون خيلي برام سنگينه..شما تجربه جدايي داستين الان خوشحالين از دستش دادين يا پشيمونين

شکاک نیست .ازدواج دوست پسری دوست دختری ذاتا شکاکیت توش هست ...هفتاد درصدش طلاقه ...زوج ها معتقدند اگر تو با من دوست بودی پس با بقیه هم دوست هستی....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم اینجور رابطه ایی آدمو پیر میکنه  منم جداشدم خیلی وقته نه پشیمونم نه خوشحالم اما دیگه ه ...

میبینی آدم به همه چی بی حس میشه من تصمیم گرفتم تا آخرش مجرد بمونم چیه آخه این دوست داشتن 

ازمنم‌ شکاک‌ بود واقعن تهش فقط خورم اذیت شدم پیام های عاشقانه می فرستادم 

بهم‌ میگفت این پیاما رو میخاسی برای یکی دیگه بدی اشتباهی دادی به من یا اینکه میگفت پیج ایینستات هرکی دنبال میکنی لاشی هسی سخت بود ولی تمومش کردم

دلم برات تا ابد تنگ میمونه فرفری من (:
2706