2733
2734

من پسرم ۵سالشه به شدت شیطونه و متأسفانه جدیدا حرفهای بد یاد گرفته😖بخدا هرکاری میکنیم من و باباش فایده نداره، دعوا هم بدترش می‌کنه امتحان کردم، من خانوادم یه شهر دیگه هستن دیر به دیر همو میبینیم بابام وقتی رفتار پسرمو میبینه انگار میخواد بزنش😣اولش باهاش خوبه اما تا یه شیطونی کنه یه حرف بد بزنه بابام می‌ره سراغش به خاطر من و شوهرم هیچی نمیگه😑شوهرمم ناراحت شد چندبار دید، هم خودم هم مامانم بهش گفتیم بابا این بچست و فلان اما بابام انگار نه انگار😑حالا داداشم و زن داداشم آخرهفته میرن خونه بابامینا خیلی دوست دارم منم برم اونجا🥺اما به خاطر پسرم میگم ولش کن نرم، چون شوهرمم حساس شده جدیدا🥺😑بابام اصلا اعصاب نداره😔برعکس خانواده شوهرم عاشق بچه و سرو صدان🥺آخه من چیکارکنم؟😭

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم حق داری....ولی من جات باشم نمیرم.....منم قبلا شرایط مشابه شمارو داشتم و مجبور بودم یکسری جاهایی رو نرم ....بزرگتر که شد راحت تر میشی.من فقط بخاطر پدرتون میگم.چون بری فقط باید حرص بخوری.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2740