2737
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14122 بازدید | 1729 پست
 همشو نمیده

سلام خسته نباشید 

همین الان خيلي تو فکر هستم و داشتم به مشکل و حس ششم فکر می کردم 

با چه شخصی ازدواج دارم؟ با من چجوریه؟ اخلاقش شرایطش و زمانش رو لطفا بگید مرسی

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم انشالله عدس کوچولو سالم بدنیا بیاد اگه جنینه😍

امضام🥲💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
سلام خسته نباشید  همین الان خيلي تو فکر هستم و داشتم به مشکل و حس ششم فکر می کردم  با چه ...

مرسی 

با ی آدم خوب و موجه باهاتون خوبه بالا پایین زیاده اما باهم خوبین ازدواجتون سنتیه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
مرسی  با ی آدم خوب و موجه باهاتون خوبه بالا پایین زیاده اما باهم خوبین ازدواجتون سنتیه

ممنون عزیزم زحمت کشیدی 

بالا پایین زیاده یعنی چی؟ یعنی با همین شخص؟ زمانش رو میگید!؟ 

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
عزیزم اونیکه تو ذهنمه بهم فکر میکنه و قراره پا پیش بزاره؟کلا چه اخلاق بدی داره اگه این نه پس همسر ا ...

بنظرم ک ممکنه باهلش ازدواج کنی اخلاق بدش زود جوشه یکم عصبی میشه 

حالا پولدار هست؟وضع مالیش خوبه؟

اره 

2706