2733
2734
عنوان

دوستان اینجوری پیش برم لاغر میشم؟ 🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 38 پست
با اون حجمی که قبلاً می‌خوردی بنظرم الان خییییییلی خوب داری کنترل میکنی ادامه اش بده و ناامید نشو ...

اتفاقا یه هفته روزه گرفتم هیچ تغییری تو وزن نداشت انگار استپ شده 

ولی مامانم میگه بالای سینه هات لاغر شده یا میگع صورتت لاغر شدع

البته وزنی ندارم ۶۸ کیلو ام نسبتت به قد  و سنم که ۱۹ سالمه احساس میکنم زیاده و اضافه وزن دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من صبحانه یک سوم نان لواش با ی قدطی کبریت پتیر ناهار ۱۰ قاشق برنج شام سالاد میخورم میان وعده ی می ...

چقد عالییی 

من خیلی گشنم میشه دانه چیا با ۸ لیوان آب میخورماا اما اشتهام کم نمیشه 

[QUOTE=338694601]وزنت چقدره عزیزم  الانم داری کالری بالایی میگیری  خصوصا عصرانه  صبحانه هم نصف نون ...[/QUOTE۶۹ 

۶۸ وزنم 

۱۵۹ قدم 

آخه دوتا تخم مرغ آب پز رو چطور تو یه کفه دست نون بخورم 😅😑

[QUOTE=338694601]وزنت چقدره عزیزم  الانم داری کالری بالایی میگیری  خصوصا عصرانه  صبحا ...

وزنتون نسبت به قدتون بالاست عزیزم 

هر تخم مرغ ابپز ۷۰ کالری داره که دوتاش میشه ۱۴۰ با یک کف دست نان اگه تافتون باشه ۳۵ و اگه سنگگ و بربری باشه ۷۰ کالری 

من چون کالری شماری جلو میرم میدونم این مقدار برای وعده صبحانه زیاده چه برسه به نصف نون 

بالاخره رژیمه نباید که سیر و پر خورد 

بازم به نظرم اگه میخواهید جواب بگیرید برید پیش مشاور تغذیه 

رژیم های اینطوری یا به آدم گرسنگی میده یا استپ وزنی میاره و آدم رو نا امید میکنه 

انشالله که بهترین نتیجه رو بگیری خوشگلم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

زیاااد میخوری

اونم پرکالری

کل هله هوله ها و شیرینیجات و فست فود اعم از چیپس پفک لواشک،سس ،قند،سوسیس کالباس همبرگر و... رو حذف کن

روزی یه ساعت پیاده روی سریع کن

تا دو ساعت بعد پیاده روی جز چای هیچی نخور،چای فقط با یکی دوتا خرما اونم چای زنجبیل یا چای سبز

میان وعده فقط یکی دوتا میوه مث سیب،مثلا موز قندش زیاده

کلم بروکلییییی عالیه هم خوشمزه س هم معده پر کن

روزی ۸ لیوان آبی ک میخوای بخور آب گرم بخور،آبی که از ولرم گرمتر باشه،،بعد ببین معجزه رو

آب سرد چاقترت میکنه چون بلغم رو بالا میبره 

یعنی همین آب گرم بخوری ببین چقدر خوب میشی قول میدم

با همه غذاهات سبزی فراوون بخور معدتو زود پر میکنه

شام رو قبل از ساعت ۸ شب بخور

صبحانه قبل از ۸ صبح 

ناهار قبل از ساعت ۱ ظهر

شب قبل از ۱۱ بخواب

و روز اصلا نخواب,صبح زود بیدارشو تا قبل ۸ صبحانه بخوری

این تایم هایی ک گفتم جدیه ها

رژیم خاصی هم دیگه نیاز نداری

فقط اینا رو رعایت کن بهت قول میدم سر ماه ک هیچ دو هفته ای تغییر رو ببینی

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
اینارو کرفس گفت  سر در نمیارم ولی

۱۹۴۰ کالری برات زده؟؟؟

بالاست عزیزم 

اینطوری وزن کم نمیکنی خصوصا اگر ورزش و پیاده روی تند نداشته باشی

من هم قد شمام و ۵۷ کیلو

کالری ام رو ۱۰۰۰ تا زده تا الان توی ۱۰ روز ۲/۵ کیلو کم کردم 

بازم سعی کن یه برنامه بهتر پیدا کنی 

موفق باشی زیبا♥️

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706