2737
2739

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند...

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

نهنگ عنبر رو دیدید؟

اون دیالوگیش رو دوس دارم که رضا عطاران به مهناز افشار می‌گه:

«تو برای این رفتی خارج که درا خودشون اتوماتیک باز می‌شدن؟ اگه تو ایران پیش من بودی هر دری رو خودم برات باز می‌کردم.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نهنگ عنبر رو دیدید؟ اون دیالوگیش رو دوس دارم که رضا عطاران به مهناز افشار می‌گه: «تو برای این رفتی ...

اوووووههههه کمرم شکست 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم...که بدترین آفت دین است،تزویر سکه ای دو روست ....

وسطشو یادم نیس ولی آخرش میگه و چه ها کشید علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
2740
انگیزشی نیس ولی اونجایی که تو حوض نقاشی شهاب حسینی پشت پنجره مدرسه به پسرش میگه:ببخشید که بابات شدم. ...

یعنی عالی بود 

تموم موهای بدنم سیخ شد از این جمله 🥺

قابل تامله ،آفرین

_اما مختار.... +همین که گفتم..... عاشق این جذبه اش بودم

من ندیدم ولی عالی گفته ،اگر ریا و تزویر و دو رویی و‌خودخواهی نبود ...چقدر جامعه انسانی مون زیباتر میشد

2706