2737
2734

من دیگه افسرده نیستم

بهترین روزای نوجوونیم با افسردگیم گذشت

اما تونستم شکستش بدم

من الان امیدوارترینم 

من الان خوش بین ترینم

من الان زیباترینم

من الان خوش هیکل ترینم

من الان شاد ترینم

من الان خوشبخت ترینم

بله دوستان من خودم میخواستم افسرده باشم و الان نزدیک یکساله که نمیخوام افسرده باشم و نیستم 

الحمدلله⚘

خدایا شکرت بابت همه چیز♥️

قد:۱۷۵   وزن اولیه:۹۰      وزن هدف: ۷۰       وزن فعلی:۷۰     عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست

تو بهترینی😍😍❤️❤️

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

من خیلی دارم در حق خودم ظلم میکنم

بهترینم برا دیگران ولی دارم از تو نابود میشم

زندگی ک میخواستم این نبود

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من خیلی دارم در حق خودم ظلم میکنم بهترینم برا دیگران ولی دارم از تو نابود میشم زندگی ک میخواستم ای ...

پس خودت میخوای و میسازی حالا چه خوب چه بد

پس بخوا برای خودت بهترینارو 

هرکی بهت خوبی کرد خوبی کن هرکی هم بدی کرد بدی کن

قد:۱۷۵   وزن اولیه:۹۰      وزن هدف: ۷۰       وزن فعلی:۷۰     عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست
منم خیلی خوب بودم ولی الن برای جای آبله هام خیلی حالم بده

تازه ابله مرغون گرفتین؟اگه اره کرم ترمی کننده دکتر ژیلا امتحان کنید من ولسه دخترم میزدم خیلی موثر بود شربت زینک پلاس هم خوبه درکنارش جای زخمو ترمیم میکنه 

منم خیلی خوب بودم ولی الن برای جای آبله هام خیلی حالم بده

اون که با دکتر و کرم خوب میشه

غصه نخور

2706