2733
2739
عنوان

قیافه خاستگارم ب دلم ننشست اصن😑

669 بازدید | 40 پست

اون عکسمو دیده گفته باید حضوریم ببینه منو از طرفی من نزدیک کنکورم هس اونام عجله دارن ک بیان من ب واسطه گفتم عکس اونم نشونم بده وقتی نشونم داد کلا پنچر شدم چون پسره وضع مالیش خوب بود میخاستم قبول کنم

ولی با معیارای من خیلیییی فاصله داشت معمولی رو ب زشت بود

الان ب واسطه میخام بگم ک کنسل کنه چون واقعا هیچ جوره ب دلم نبود عکسش چاق و کوتاه و چار تار مو

من همیشه تو تصوراتم ی مرد چارشونه قد بلند و جذاب بود اصن نمیتونم فکرشم کنم با همچین آدمی زندگی کنم😑

از طرفی اگ بزارم بیان خونمون قضیه جدی میشه و فکر منم درگیر

بهتر نیس بگم نیان و فکرمو بزارم رو کنکور مجردی برم دانشگاه اونجا با ی ادم متشخص آشنا شم و با عشق ازدواج کنم؟

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ذهنیت شما کاملا درسته

و آرزوی همه ی دختراست

اما سنت که بره بالا میفهمی قد

کچلی و...بخشی از زندگیه...

منتظر شاهزاده نباش...

خیلی مجرد سن بالا هستن

برگردن عقب پس نمیزنن طرفشون رو

قیافه  از بین میره نه اخلاق و انسانیت و شعور نه

این اخلاقش خوبه تعریف میکنن

ولی خب قیافش واقعا خوب نبود ینی اونی نبود ک میخاستم

ذهنیت شما کاملا درسته و آرزوی همه ی دختراست اما سنت که بره بالا میفهمی قد کچلی و...بخشی از زندگیه ...

حس میکنم بهترین کار اینه درس بخونم در حال حاضر😭

مامانم میگه دیگه کسی با این شرایط برات نمیاد ولی مگه همه چی پوله

وای تو نی نی سایت مغز ادم سوت میکشه از بعضی خانواده ها... تو که سنی نداری مامانت این حرفو میزنه 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
پول خیلی خوبه اما اگه به مجردی دانشگاه اینا فکر میکنی اذیت میشی با ازدواج سنیم نداری تازه میگی قیافش ...

اره همیشه دوس داشتم مجردی برم دانشگا اونجا عاشق شم😂😅حس میکنم ازدواج کنم حسرت عشق و عاشقی تا ابد ب دلم میمونه

2706