2737
2739

تا حالا شده دلتون برای فامیل هاتون تنگ شه من یه عمو زن عمو دارم چند سال از پور مادرم بزرگترن ۲۰ سال ایناعموم الهی شکر پولدار پدر من متأسفانه عاقل نبود ما هم کلی پول داشتیم اما به منو مادرم اجازه حرف زدن دخالت نمیداد همینکه دهن باز میکرد مامانم زنگ میزد به مادربزرگم می‌کشوند میاورد خونمون یه جورایی مارو مینداخت بیرون کلی آپارتمان ماشین حساب بانکی همه رو بخشید به این اون چیز زیادی نماند برامون اما الهی شکر کم پیش میا د میره ما هم دخترهای منو خواهرم کم توقع هستیم خودمون تلاش میکنیم زندگی بسازیم از کسی انتظاری نداریم عموم هم کمک میکنه  نه به ما به همه بگذریم ازاین من از بچگی عاشق خونه عموم بودم کنار شدن کنار دخترهاش پسرهاش مثل خواهر برادر واقعا لذت میبردم اما اونا بچه هاش بیشتر تلفن بزنم خیلی خونگرمن اما چند سال هفت سال رفت امد نمیکنن یه دفعه برای عید عموم گفتش میان خونمون برای نیم ساعت انقدر ذوق کردم بدوبدو رفتم از سوپری سرکوچه نشکافه بهترین شکلات خریدم اشک شوق توچشمام بود بچه هاش با من زیاد صمیمی نبودن نه خیلی گرم نه خیلی سرد بعضی وقت ها یهو با ادم خون گرم مهربون بعضی وقت هام سرد بی روح رفتار میکنن من دوست زیادی ندارم فامیل خودمو ترجیح میدم به غریبه اما اونا مثلا یکبار یادم دختر عموم ازدواج کرد بود گفتش دوست داری بیا خودش خواست منم دانشجوم خرج خودم زیاده رفتم یه کادو کوچولو گرفتم بعد گفت کار پیش اومد باید برم باشگاه فردا با دوستان شوهرش میرن مسافرت های گروهی یا کرونا بهانه کردن یا خیلی چیزها نخواستن میدونی از چی میسوزم فقط فقط با شخص منه این رفتار مثلا پسرعمو اونی یکی تو کوچه ما تولد گرفته بودن پارتی بزرگ اینم بود یا دختر عمه ام دخترش معمولی هستن اما میرن میان مهمونی فلان دختر فامیل دور پدریم رفیق فابریکشکنونه  اما من فقط تو اینستا میبینمتون اگه قرار باشه ببینمشون خیلی به خودم میرسم یه موقع جلو اشنا همسایه ها دوستاشون خجالت نکشن اگه الان زنگ بزنم بگم کمک مالی میخوام سریع میریزن اما من خیلی دلم براشون تنگ شده من خودشون دوست دارم چی بگم 

دوسشون نداشته باش

آدمایی که برات ارزش قائل نیستن رو چرا دوست داری ؟

نمیخوام ناراحتت کنم ولی رودروایسی ندارن اگه اونام اهمیت میدادن قطعا الان رابطه تون خیلی بهتر میبود .. این مدل کاراشون فقط نشون میده ارزشی برات قائل نیستن

بهشون اهمیت نده عزیزم 

تا وقتی همینجوری پشت سرشون دلت براشون تنگ میشه و دوسشون داری همینجوری ادامه داره کاراشون .منم دوستای پچگیمو تو فامیل یادم میاد که روز و شب کنار هم بودیم از هم جدا نمیشدیم تمام ریز و درشت زندگیمو بهشون میگفتم خودشون کم کم با کاراشون از چشمم افتادن دلیلشم اینه که عزیزم از اشنا و فامیل دوست و همدم درنمیاد .. خودتم اگه رابطه خوبی باهاشون داشتی بالاخره به همین نتیجه میرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷