2737
2734
عنوان

چارچوب ازدواج

78 بازدید | 10 پست

یک انتخاب برای ازدواج چهار ضلع داره:

۱_فرد و فردیت(شخصیت و روحیات دو نفر)

۲_خانواده ها

۳_فرهنگ مشترک

۴_طبقه اجتماعی

در این چهار مولفه سه مدل رابطه داریم:

۱_یا شباهت دارید

۲_یا اختلاف دارید

۳_یا شکاف دارید 

در صورت شکاف در یک یا دو ضلع، به هیچ وجه ازدواج نکنید. 

سعید خارجی سابق هستم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی با خارجی ازدواح نکنیم؟

مثلا یه عرب که تو ایران زندگی میکنه

یا یه آدم که پولدار تراز ما هستن

این کاربری به شخص دیگه ای واگذار شده حاجت بزرگی دارم که تمام زندگیمه اگه لطفی کنین و یه صلوات بفرستین ممنون تون میشم   
یعنی با خارجی ازدواح نکنیم؟ مثلا یه عرب که تو ایران زندگی میکنه یا یه آدم که پولدار تراز ما هستن

همیشه استثنا وجود داره. 

طبق تجربه من در اکثر موارد، اگر یک یا دو شکاف وجود داشت ازدواج نکنید. 

سعید خارجی سابق هستم... 

اگه خانواده ها باهم مشکل داشته باشن چی

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
2740
اگر اختلاف ها خیلی زیاد نباشه و بتونید کنار بیاید مشکلی نیست 

منو پسرداییم.

خانواده هامون بمدت ۲۰ سال هس قطع ارتباط کردن

و اجازه هم نداریم باهم حرف بزنیم ولی همو دوس داریم

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
منو پسرداییم. خانواده هامون بمدت ۲۰ سال هس قطع ارتباط کردن و اجازه هم نداریم باهم حرف بزنیم ولی هم ...

اختلاف بین دو خانواده حتما خیلی زیاده که به مدت 20 سال قطع ارتباط داشتید. به جز اختلاف خانوادگی، اختلاف دیگه ندارید؟ 

چالش شما برای ازدواج خیلی زیاده. شما باید برای به هم رسیدن خیلی انرژی بذارید. باید دو برابر دیگران برای رفع اختلاف و سوء تفاهم وقت بذارید. یه وقت ممکنه بعد از کلی تلاش به خودتون بیاید و ببینید هیچ انرژی و رغبتی برای ادامه دادن ندارید. 

فکر میکنی شما و مخصوصا پسردایی شما از عهده این چالش برمیاید؟ 

سعید خارجی سابق هستم...