2752
2734

دوستان شوهرم و داداشاش دارن خونه میسازن ی زمین مال باباش بوده با کمک باباش دارن میسازن خونه رو بعد جاریم چند وقت پیش قهر کرد وسایلاشو برد رفتن که آشتی بدن اینم گفت تا خونه رو نسازید برنمیگردم و صبر کرد خونه رو ساختند شوهرم و بایاش. همیشه همه جا میگفتند که اول خونه اونو میسازن بعد مال من هر موقع شد چون ما طبقه پایین خونه باباش می‌نشینیم به شوهرم هم میگم یعنی چی این حرف زودتر بسازید خونه رو من اینجوری شنیدم میگه هر کس گفته دروغ گفته می‌سازیم که گرون نشه شوهرم حتی بهم گفته تا نصفه خونه گچ شده در صورتی که هنوز گچ نکردند هیچی میگن پول نداریم هر چی پول داشتن دادن خونه داداشش دلم میخواد منم جمع کنم برم وسایلمو تا ب خودشون بیان خسته شدم بخدا همه فهمیدن اینا با من لجن و از قصد نمیخوان بسازند خونه رو نمی‌دونم دیگه چکار کنم تا ب حرف کنن اینا بریدم ی خونه دارن میسازن اینقدر منت دارن که چخبره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید