2733
2734
عنوان

برای زندگی شیراز رو ترجیح میدید یا رشت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 124 پست
من عاشق شیرازم شنیدم رفتار خیلی خوبی با غریبه ها دارن دوستم میگفت ازشون آدرس بپرسی میبرن تا دم در خو ...

اره همچین آدمایی هستن

مامانم برای دکتر رفته بود تو شیراز و از طریق گروه روبیکا با یه شیرازی دوست شده بود همینطوری پیام میدادن فهمید مامانم شیرازه اومد برد خونشون و من مات موندم که مگه میشه

من اگه تو کل ایران بخوام یه شهر رو برای زندگی انتخاب کنم قطعا شیراز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر اداماش معلومه ک شیراز  اینو دیگه همه میدونن شیرازیا عالین

عزیزم شمالیا هم آدمای مهمون نواز و خونگرمی هستن😊

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
2731
عزیزم شمالیا هم آدمای مهمون نواز و خونگرمی هستن😊

جدیدا یه موجی راه افتاده در مورد شمال و آدم‌های شمال که خیلی یه عده دارن زر میزنن دور از جون این جمع

قضیه همون دزد پر زور یقه صاحب خونه رو میگیره😃

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2740
شمال واسه یه هفته .با عرض معذرت با هیچ کس هم خوب نیستن . من بیشتر از یه هفته بمونم حوصلم سر می‌ره . ...

جمع نبند، توکه با تمام شمالی ها تو رفت و امد ننبودی که اینجور نظر میدی

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
جدیدا یه موجی راه افتاده در مورد شمال و آدم‌های شمال که خیلی یه عده دارن زر میزنن دور از جون این جمع ...

دقیقا 

درکشون نمیکنم 

من شمال متولد شدم باافتخار و شمالم زندگی میکنم به جرعت میگم کمترین آزار رو داریم ما.... 

من خودم گیلانیم ولی کرج زندگی کردم.۶ ماهه بعد از ۲۰ سال دوباره برگشتم به نظرم ک هیچ جا گیلان نمیشه ولی خود رشت خیلیییی شلوغه

البته که  انتخاب بعدیم قطعا شیرازه و مردم مهربونش😍

2706