2733
2734
عنوان

از یکی از بچهای نی نی سایت شال خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 66 پست
عزیزدلمی ♥️😻💋 لطف داری قشنگم، انقدر ماه و مهربون و خاکی بودی که واقعا شرمندم کردی من چندشبم بود ه ...

وای عزیزم دشمنت شرمنده عزیزدلمی انجام وظیفه بود شما خودت خانوم ماه بودی واقعا ماشالا

قربونت بشم یه دنیا ازت ممنونم مهربونم 😘😍😍😍😍

حتما بگو بهم براشون میارم 

عزیزم الهی مبارکت باشه از اینا آبی کم رنگ سورمه ای یاس چی هم آوردم 

مرسی مهربون، بفرست واسم تلگرام عکساشونو حتما 😻👌

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله ب خوشی استفاده کنی 🌹

عزیز نی نی یار پنج به بنده پیام دادن گفتن که ظاهرا به شما ایموجی بوس دادمو توی تشکرم ازتون از عبارت عزیزدلم استفاده کردم.

خواستم اینجا اطلاع بدم که اگه واسه شما سوتفاهم شده بگم من متوجه نشده بودم کاربر آقا هستین ( بااینکه احسنت به شما که حتی توی بایو هم نوشتین پسر هستین، بنده متاسفانه نگاه نکردم وگرنه کوتاهی از جانب شما نبوده )

واسه دوستانی هم که اگه گزارش زدن و نی نی یار اومده چک کرده امیدوارم سوتفاهم نشده باشه ♥️🤝

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️