2733
2734
عنوان

از یکی از بچهای نی نی سایت شال خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 66 پست
وایییی کیمیا جون عزیزممم قربونت بشم ممنونم ازت که حمایتم کردی اینجا گفتی خیلی ذوق کردم 😍😍😍خودت ما ...

عزیزدلمی ♥️😻💋

لطف داری قشنگم، انقدر ماه و مهربون و خاکی بودی که واقعا شرمندم کردی من چندشبم بود هی امروز فردا میکردم تهشم اخرشب اومدم، هرکسی جای تو بود رفتار بدی نشون میداد خود من بودم میگفتم بیخیال شما مشتری نیستی شالارو میدم به یکی دیگه 😆

پیش دوستامم گفتم ایدیتم گذاشتم، اون دوستمم که همراهم اومد واست کارت به کارت کرد خواهرش اینا احتمالا بهت دراینده پیام میدن یا از طریق خودم بهت سفارش میدن عشقم 💋

امیدوارم کارت بگیره و پیشرفت کنیو یه انلاین شاپ قوی جمع و جور کنی بزنی تو کار پوشاک کلا و درامد عالی بدست بیاری 💋💋💋

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
اره کیمیا جان ایشالا میزارم حتما عکس گرفتم ممنونم ازت عزیزم

عزیزدلمی 💋♥️

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر قشنگن.. خیلی بهت میاد چقدم خوشگلو نازی ماشالله😍😍😍❤مبارکت باشه✨

قشنگی از خودته فداتشم به پای خوشگلی شما که نمیرسم 😻♥️💋

عزیزمی مررسی 💖🌸✨

سه تا شال هرکدوم هفتاد این مشکیه هم صد از اون جنس بدردنخورا هم نیستن، نمیدونم چرا داره انقدر کم ...

مبارکت باشه .انشالله ب دلخوشی استفاده کنی.چنروز دنبال شال نخی ام ازسرم نیفته.خیلی شال دارم جنسشون بیشترپلاستیکیه.تک رنگ میخام.متاسبانه گرونم هستن.واسه روزمره میهام.قیمتشم خوب خریدی والا

مبارکت باشه .انشالله ب دلخوشی استفاده کنی.چنروز دنبال شال نخی ام ازسرم نیفته.خیلی شال دارم جنسشون بی ...

عزیزدلمی شما مرررسی 😻♥️

به نظرم اینی که میخوای رو داشته باشن ایشون، البته خودت از تو عکسایی که برات میفرسته باید تشخیص بدی

عزیزدلمی شما مرررسی 😻♥️ به نظرم اینی که میخوای رو داشته باشن ایشون، البته خودت از تو عکسایی که بر ...

دوبارخرید انلاین کردم.خدایا جونم ب لب رسید نادستم بیاد.دوتا گلیم سنتی اردبیل خریده بودم.پولش اول داده بودم.خداروشکرک خریدت مطمعن بوده

عزیزدلمی ♥️😻💋 لطف داری قشنگم، انقدر ماه و مهربون و خاکی بودی که واقعا شرمندم کردی من چندشبم بود ه ...

دوست عزیزم خیلی بهت میاد خیلی زیبا شدی، لطف میکنی عکس شالا رو برام بفرستی 😘😍❤️

گاکرکمررعمرمرمررمررمرمر
خوشکل خانم 😍فقط باید بگم عکس توی سایت نزار عزیزم یه پیجی توی اینستا هست عکسای خانومای سایت میذاره پ ...

خوشگلی از خودته عزیزدلم 😻♥️💋

اهمیت نمیدم بذارین بذاره، عکسام هیچکدوم توی حالتای بدی نیست که ازشون بخوام خجالت بکشم

این عکسیه که خودشون گرفته بودن برام فرستاده بودن پی وی :

اینم عکسیه که الان گرفتم از شالا نور بده فقط 😆💔 :

حالا بعدا میخوام شالارو سرم کنم استایل کنم عکس بگیرم 😆

خیلی رنگاشو دوست دارم، یه صورتی هم باید میخریدم 

2706