2752
2734
عنوان

از یکی از بچهای نی نی سایت شال خریدم

1433 بازدید | 66 پست

اولین بار بود تو نی نی سایت به کسی اعتماد میکردم 😄

خداروشکر که سرکاری هم نبود، البته من حضوری رفتم ازش گرفتم

این ایدیشه : @dokhtarbaharam    

چهارتا شال گرفتم ولی فعلا همین مشکیه رو فقط سرم کردم ( عکس رو همون لحظه که ازش گرفتم شالارو انداختم 😆)

بابت کیفیت بد عکس شرمنده، سلفی یهوییه 💔

ببینید :

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ عجب ینفر همون پست اول گذاشت....

بعله جزو معدود ادمای نی نی سایتم که اینکارو میکنم 😆

البته عواقبش اینه که کسی چندان واسم کامنتی نمیذاره دیگه ولی مهم نیست 😄🤝

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
چ قیافه دلنشینی

فداتم 💋♥️

انشاالله ب خوشی استفاده کنی 🌹

عزیزدلمی مرسی قشنگم 💋♥️💋💋

چند گرفتی؟

سه تا شال هرکدوم هفتاد

این مشکیه هم صد

از اون جنس بدردنخورا هم نیستن، نمیدونم چرا داره انقدر کم میده

اره اینطوری کسی زیاد پستی نمیزاره اما شما با همین فرمون جلو برو😂🤌

چشم 😂

اخه من خیلی از اینایی که عکس دیر میذارن یا زود برمیدارن بدم میاد، نمیخوام خودم شبیهشون باشم. هرچند که حق دارن اوناهم

چ قیمت گرفتی اینو؟

سه تا شال هرکدوم هفتاد تومن

این مشکیه هم صد تومن

از اون جنس بدردنخورا هم نیستن، نمیدونم چرا داره انقدر کم میده

2706