2733
2734
عنوان

شروع کرده به خوردن زنجبیل و حلقه زدن، کسی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 70 پست
زنجبیلو خیلی شنیدم خیلی زیاد فقط رو شکمت تاثیر داشت؟ یا بازو. اینا هم میبره؟ 

خالم همه جاش باهم لاغر شده بود 

من زیاد نخوردم ولی آره بازو و پشتمم لاغر شده بود حس سبکی داشتم حتی انگیزه مم رفته بود بالا و هر روز یکم نرمش میکردم   

@Atimm678ن این ای دیمه یه پیام بده اددت کنم

پیام دادم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون شکر رو حذف کنی کلی لاغر میشی  بدنت باید بیوفته رو چربی سوزی ولی به اشتباه قند میسوزونه .. ...

اره بخدا این شیرینی چه بلاها که سرم نیاورد بخدا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خیلی سخته؟ من تاحالا رژیم نگرفتم اولین تجربمه البته قبلا حذف ناهار داشتم ولی وزنم اونموقع خیلی کم ...

نه سختیش فقط یک هفته اس کم کم بدنت عادت میکنه 

خوبی کالری شمار اینه هرچیزی دوستداری میتونی بخوری فقط باید اندازه باشه 

سعی کن شیرینی و چربی غیر مفید رو حذف کنی بجاش مفیدها رو بخوری ضعیف نشی

خالم همه جاش باهم لاغر شده بود  من زیاد نخوردم ولی آره بازو و پشتمم لاغر شده بود حس سبکی داشتم ...

راستش قبلا یه چند روزی خوردم خودم. حس میکردم جمع و جور شدم ولی امان از این بی انگیزگی

حتما کارسازه

تجربه داشتید

عزیزم من ۳ ماهی هست صبحها ناشتا زنجبیل با آب ولرم میخورم

۵ روز تو هفته هم روزی حدود ۲ ساعت ورزش میکنم تو خونه

وزنم فقط ۲ کیلو پایین امده

اما سایزم از ۴۲ به ۳۸ رسیده

از ۷ شب به بعد هم فقط چای کمرنگ  بدون قند و شکر  یا آب میخورم

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
نه سختیش فقط یک هفته اس کم کم بدنت عادت میکنه  خوبی کالری شمار اینه هرچیزی دوستداری میتونی بخو ...

اره دیگه خسته شدم به امید خدا این بار سفت و سخت ادامه میدم 

من میل به شیرینی خیلییییییییییی دارم

اصلا وقتی نمیخورم انگار هیچ انرژی ندارم

اره دیگه خسته شدم به امید خدا این بار سفت و سخت ادامه میدم  من میل به شیرینی خیلییییییییییی دا ...

ان شاءالله یکم اراده فقط میخواد

خوب بخور فقط شیرینی طبیعی رو بخور خوردن شیرینی بد نیس لازمه ولی طبیعی باشه مثل توت خرما و این چیزا

عزیزم من ۳ ماهی هست صبحها ناشتا زنجبیل با آب ولرم میخورم ۵ روز تو هفته هم روزی حدود ۲ ساعت ورزش میک ...

وای چه عالی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

پس این زنجبیل بیشتر سایز کم میکنه چه خوب

مرسی تجربتو گفتی❤❤❤

من  خواستم ناهار حذف کنم اما خیلی گشنم میشه قطعا شب تلافی میکنم برای همین بنظرم شام کم بخورم یا نخورم یا سبزیجات بخورم خوبه

ایشالا منم به وزن قبلیم برسم❤

ان شاءالله یکم اراده فقط میخواد خوب بخور فقط شیرینی طبیعی رو بخور خوردن شیرینی بد نیس لازمه ولی طبی ...

اره من اصلا اشتهام دست خودم نبود

حالا این زنجبیل خوردم انگار اشتهامم کم میکنه 

وای چه عالی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 پس این زنجبیل بیشتر سایز کم میکنه چه خوب مرسی تجربتو گفتی❤❤❤ ...

صبحانه بخور 

ناهار رو حدود ساعت ۴ بخوری دیگه برای شب گرسنه نمیشی

من رفلاکس معده هم دارم  با زنجبیل خوردن خیلی بهتر شده البته خیلی هم سعی میکنم هله هوله و خوراکی های مضر رو نخورم

ان شالله برای شما هم نتیجه میده🌹

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
2706