2733
2734

تا چشامو میبستم  بخابم تصویر ادمایی میومد جلو چشمم ک دارن به طرز مسخره ای بم میخندن و با چشمای زاغ من کلی سخته بودم درحدی ک بیهوش شم ولی تا چشمامو میبستم  اینارو خیلییی واضح میدیدم و همش حس نا امنی میکردم تا اینک  ایت الکرسیو ۳ بار خوندم بعد‌چشامو بستم ندیدم خابیدم

بنظرتون واقعا جن بوده؟ بعد ابنک ما دیروز رفتیم یجایی ک رود داشت من تو رود خونه هم رفتم دم غروبم بود بنظرتون این راسته میگن دم غروب نرید تو رودخونه یه همچین چیزی شنیدم نکنه از اون بوده؟

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

به روانپزشک مراجعه کن اینجا فقط حرف از خرافاته 

یکی از علائم اختلال دوقطبی و شیزوفرنی همینه

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هرشب همینم

من همزمان بیدار بودم حواسم به دور و اطرافم بود ولی خواب میدیدم و تو اون خواب اجنه بود و قشنگ حس میکردمشون

ینوع بیماری روانیه ک دارم ولی پول درمانشو ندارم🤣

2740
تو حال تنها بودم بعد رفتم اتاق پیش داداشم

من زیاد می بینم. به دکتر مغز و اعصاب گفتم mri نوشت. نرمال بود. با اینکه بهش گفتم خوابم برده بود که موجود عجیبی دیدم. دیگه پیگیری نکردم. به نظرم جن هستند.

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️