2752
2734
عنوان

از مامان بابام میترسم جیکار کنم

417 بازدید | 18 پست

۱۹ سالمه اما هیج وقت کاری تکردن که بتونم حرف بزنم از کوچیک ترین اشتباه فقط تحقیر میکنن توهین و تمیزارن حرف بزنن همش میگن از سگ کمتری فلان در خالی که من هیچ وقت بهشون دروغ نگفتم هیچ وقت تو دعواها جوابشون رو ندادم هیچ توهین نکردم و احترام حفظ کردم فقط اومدم تو اتاقم گریه کردم گفت خدا میبنی با امانتیت چجوری رفتار میکنن بعد خوابیدم ، ترسیدم دلم میخوام مثل بچگیام برم یک جا قایم شم😭

اصلا خوصله منو ندارن �🤦🏻‍♀️

من تا ۱۲ سالگی خونه مامان بزرگم بزرگ شدم اونا هم انگار با من غریبن

به امید خدا یه ازدواجی میکنی راحت میشی ردیف

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهتره روحیت رو روانت رو قوی کنی اصلا هم دلت نخاد ک باهاشون صحبت کنی کارایی ک باعث پیشرفتت هستن بکن اینطوری خودت متوجه میشی به حضورشون احتیاج نداری گلم

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
سلام ببخشید میشه من شمارو بعضی تاپیکت تگ کنمم

کاری از دستم بربیاد در خدمتم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
باید بشینم خوب بخونم که برم از اینجا

دانشگاه یه بحثه اما ازدواجه که یه عمر طول میکشه

ممنونم ازت که درکم کردی😔

وایی خدا چقد با فضلیتی و مودبی 

حتما تو زندگیت این صبوریت خیلی کمکت می کنه برات بهترینارو ارزو می کنم 

فقط اعتماد به نفست رو بالا ببر که اگه نداشته باشی می بازی تو خیلی بالا مقامی یادت نره

2706