2733
2734
عنوان

برای نماز شب اول قبر

60 بازدید | 6 پست

اگه غسل واجب باشم نمیشه؟ 

توی مسجدم وقت نشد غسل کنم:(

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...

خیر

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط نماز جنازه است که غسل و وضو نمیخاد، برای نمازهای دیگن باید بدن پاک باشه، درضمن حضورتون تو مسجد هم گناهه، حداقل برین قسمتی از مسجد که صیغه مسجد خونده نشده

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
الان بودنت تو مسجد درست نیست

چکار کنم یهویی شد نمیشد هم نیام.. 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...