2737
2734
عنوان

ووواااااااااااای بدبخت شدم😢

1327 بازدید | 50 پست

قرصمو یادم رف بخورم .فلوکستین باید صب میخوردم یادم رف.الان شب باید ریسپریدون بخورم .ینفر گف الان فلوکستین و ریسپریدون رو با هم بخور راس میگه بخورم ؟مشکلی پیش نمیاد؟نخوردم حالم بد شد افسردگی و وسواس فکری دارم

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک کنم اگ ی روز قرصتو یادت بره نباید بخوری دیگ.نمیدونم حالذ دقیق

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
نخور، کلا دوز فراموش شده داروهات رو بیخیال شو

چرا .حالم بد شده دوباره فکرام اومدن

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2740
از داروخونه بپرس عزیزم این قرص های خیلی مهمه

الان ک نمیتونم برم داروخونه.واقعا مهمن؟چرا

خدااا خیرت بده یادم انداختی من قرصامو نخوردم امروز پاشم برم بخورممم

مرسی .خوشبحالت یادت اومد

فک کنم اگ ی روز قرصتو یادت بره نباید بخوری دیگ.نمیدونم حالذ دقیق

بزارم فردا بخورم؟

بزارم فردا بخورم؟

بزن گوگل عزیزم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2706