2733
2734
عنوان

دوست پسرم بهم گفت دوست ندارم

630 بازدید | 60 پست

بچه چطور ولش کمم چطور کات کنم دقیقا میدونم حالم بعد از کات کردن چقدر بد میشه میدونم پشیمون میشم ولی این رابطه باید هر چه زودتر تموم بشه بگید چیکار کنم خودش ولم کنه

عروس خانوم ۱۴۰۳ هستم 👰🤵 شماهم دعوتید

اگه برای خودت ارزش قائلی کات میکنی 

یکم منطقی باش!!

من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

مث یه معتاد. درد میکشی حداقل تا ۲۱ روز ،۲ماه دیگ میبینی ک چقد آزادی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین تو اولین کسی نبودی که براش سخته جدایی به خاطر وابستگی یا هرچیز دیگه ای ولی بهت قول میدم فقط اولش سخته 

اگه ادمی عستی که میتونی خودتو جم کنی و فراموش کنی حتما اینکارو بکن اما اگه نیستی و بعد اتفاقا بدتر فکر و هیال میکنی تا ابد یه فکر دیگه بکن

اگه برای خودت ارزش قائلی کات میکنی  یکم منطقی باش!!

خیلی احمقم میدونم 😔من از ترس تنها شدن ودلتنگی میترسم کات کنم

عزیزم وقتی خودش میگه دوست ندارم یعنی محترمانه داره میگه برو ،بمونی چندوقت دیگه با بی احترامی رابطتون ...

آخه گفت من کلا نمیتونم هیچ دختریو دوس داشته باشم  بهشم چندبار گفتم کات کنم میگه بی معرفتی آخه بیماری قلبی داره میگه نمیتونم وابسته شم با کسیو دوس داشته باشم آخه مگه میشه

ی پیام محترمانه بده و تموم کن بدون بی احترامی بهم .

بگو احساس میکنم داخل رابطه ایی که بهم بها داده نمیشه و دوست داشتنم کمتر شده بهتر برم تا بیشتر از این بهم بی احترامی نشه . قشنگ تصمیم بگیر بعد بلاک و تمام .

اما خوب فکر کن ببین رابطه ات تا چقدر جدی آدم خودت هست یا نه تو چه شرایطی این حرف زده و خیلی عوامل دیگه

ازهمین الان شروع کن یه پیام کوتاه خداحفظی و مسدود کردن شماره ازهمه پیام رسان ها  ازفردا ادامه ...

قبل ازاینکه مستقیم بهت بگه برو خودت محترمانه به اون بگو رابطه تمامه 

چون وقتی می گه دوست ندارم یعنی غیرمسنقیم می گه برو چندروز دیگه یامستقیم می گه یا یهویی غیب می شه

2706