2733
2734
عنوان

دوست پسرم بهم گفت دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 60 پست
با چه هدفی و برای چی باهاش دوست شدی؟ هر هدفی داشتی بررسی کن چقد به اون هدف میرسی؟ چه سودی برات دار ...

من همون اول گفتم رابطه الکی دوروزه نمیخوام جدی میخوام اونم گفت منم جدی میخوام بچه که نیستم بعد چهارماه که وابستش شدم گفت من نمیتونم ازدواج کنم نمیتونم کسیو دوس داشته باشم ولی من چون وابستش بودم موندم ولی بازم هربار خواستم کات کنم نزاشت میترسم افسرده بشم نتونم به زندگیم برسم الان واقعا موقعی نیست که افسرده بشم

عروس خانوم ۱۴۰۳ هستم 👰🤵 شماهم دعوتید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احمق نباش😑 باید همون وقتی ک گفته دوست نداره بلاکش میکردی الان هم مث یه آدم برو بگو بیا کات کنیم ا ...

همین همش به خودم میگم چرا موندم وقتی دوسم نداره چه ارزشی داره

ولی پشیمون نمیشی

کاش یکم جرئت داشتم هربار که بهش میگم کات کنیم دلم میخواد بگه نرو هربار که میگه میمونم خیلی احمقم

من همون اول گفتم رابطه الکی دوروزه نمیخوام جدی میخوام اونم گفت منم جدی میخوام بچه که نیستم بعد چهارم ...

تو باهاش ادامه بدی یا کات کنی یه مدت باید بگدره 

اگه میخوای دوره التیام کوتاهتر بشه و زمان رو از دست ندی زودتر تصمیم بگیر

و منطقی

بالاخره ذهن و قلبت درگیر شده باید زمان بگدره تا فراموش کنی و از سرت بیفته

اصلا بهش فکر نکن

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون

زجر کشیدم تا ازش بکنم و بندازمش دور

چون لیاقت نداشت

چون ذات آدما عوض نمیشه

همون گهی که بودن باقی میمونن…

آدمی که میگفت بی تو میمیرم شد این؛ 

که گفت یکی دیگه بیاد تو زندگیت و شیرینش کنه!!!!

این غیر از حروم زای هیچی پشتش نیست…

قدر خودتو بدون

می دونم میترسی

من رفتم تو دل این ترس

و دیدم که نمردم

تو هم نمیمیری

تبدیل میشی ب ی دختر قوی تر

فقط چشماتو ببند و رد شو

آخه گفت من کلا نمیتونم هیچ دختریو دوس داشته باشم  بهشم چندبار گفتم کات کنم میگه بی معرفتی آخه ب ...

چند سالته؟؟ کات کردن چطوري داره ؟؟ بیماری قلبی داره که داره وقتی شما را دوست نداره میخوای چي کار کنی، کات کردنم روش مخصوصی نداره، از فردا بهش زنگ نمیزنی، پیام نمی دی و نمیبینیش، توضیحی هم بدهکار نیستی

زجر کشیدم تا ازش بکنم و بندازمش دور چون لیاقت نداشت چون ذات آدما عوض نمیشه همون گهی که بودن باقی ...

چقدر قویی بهت افتخار میکنم دختر و حداقل تو باکسی بودی که دوست داشت،واقعا حرفات روم خیلی تاثیر گذاشت  من واقعا لیاقت کسی که عاشقم باشه رو دارم چون من تو یه رابطه صد خودمو میزارم میخوام واسه یه آدم با لیاقت و مطمئن خرجش کنم  من خیلی احساسم داره پیشش بی ارزش میشه همین روزا رهاش میکنم قول میدم به خودم عیب نداره زجرشم میکشم ولی رهاش میشم از این درد

چند سالته؟؟ کات کردن چطوري داره ؟؟ بیماری قلبی داره که داره وقتی شما را دوست نداره میخوای چي کار کنی ...

بالای ۲۵ سالمه ولش میکنم خیلی وقته تو فکرم 

زجر کشیدم تا ازش بکنم و بندازمش دور چون لیاقت نداشت چون ذات آدما عوض نمیشه همون گهی که بودن باقی ...

چند روز پیش منو دیده بود

شروع کرد پیام دادن

این آدم ی زبون باز حرفه ای بود

من انداختمش دور

آدم تو ی خوبی که داره اینه که حرفشو مستقیم زده

حداقل میدونی که باهاش چند چندی

امیدوارم پیامام کمکت کنه

تو قیمتی تر از این حرفایی که ی کسی که شلوارشم نمی تونه بکشه بالا بهت بگه دوستت نداره

چقدر قویی بهت افتخار میکنم دختر و حداقل تو باکسی بودی که دوست داشت،واقعا حرفات روم خیلی تاثیر گذاشت ...

ممنونم عزیزم

قطعا تو هم از پسش برمیایی

فاصله ی بین عکس اول تا عکس دومی که گذاشتم یک ساله

اون موقع ها که میخواستم ازش بکنم انگار تکه تکه گوشت تنمو می‌کنند

نه دوستی داشتم نه جایی ک برم

با ماشین میرفتم توی اتوبان و زارررر میزدم

ضجه میزدم

دریا دریا اشک ریختم 

تمام لباسام خیس میشد از گریه

من دختر مغروریم

به خواب هم نمیدیدم کسی اینجوری با احساسم بازی کنه

منم صادقانه دل بسته بودم بهش…

روانم ریخت بهم

شبا تو خواب حرف میزدم

نصفه شبا بیدار میشدم متوجه میشدم که تو خواب داشتم نفرین میکردم

آخرین باری که باهاش حرف زدم حتی تو صورتش نگاه نکردم

زل زده بودم بیرون

افتاده بود به التماس

به پام افتاد

نتونستم حتی بهش نگاه کنم

آدمی که واسه سردرداش ده تا ژولوفن میخورد و آروم نمیشد

وقتی سرشو میذاشت رو پام و من دست میکشیدم تو سرش دردش آروم میگرفت

دستامو میبوسید میگفت تو چی تو دستات داری که از هر مسکنی قوی تره…

اون روز  آخر اومد دستمو بگیره نذاشتم

همونطور که از پنجره ماشین زل زده بودم بیرون گفتم از ماشین من برو بیرون.

انداختمش بیرون و رفتم …

عوض شدم

شدم ی آدم دیگه

ولی قلبم آروم نیست …

من قبل از اون تنها بودم

الانم تنهام

میدونم شاید اون با ده نفر دیگه بعد من گشته

چون بیشترین تایمی که تو زندگیش آدم وار زندگی کرد

دو سالی بود که من تو زندگیش بودم …

ولی من نتونستم هنوز کسی رو جای اون بیارم…

ممنونم عزیزم قطعا تو هم از پسش برمیایی فاصله ی بین عکس اول تا عکس دومی که گذاشتم یک ساله اون موقع ...

کاملا میتونم درک کنم چی کشیدی عزیزن

یبار بحثمون شد و دیگه یک روز کامل بهم پیام نداد و هیچوقت نشده بود ما یک روز ر باهم حرف نزنیم فکر کردم کات شده اون یک روز من هر لحظه گریه میکردم زجر میکشیدم حتی یک ساعت میخوابیدم از فشار فکر بیدار میشدم بهش فکر میکردم درد سختی کشیدی ولی قوی شدی و یه آدم سمی رو انداختی بیرون منم اینکارو میکنم و هیچوقت نباید پشیمون بشم

2706