2737
2734
عنوان

چه مدت قرص لووتیروکسین بخورم ؟

94 بازدید | 18 پست

من تیروئیدم ۵.۹ هست . میخام باردار شم .

دکتر گف قرص بخورم بعدش . 

حالا چقدر قرص بخورم مثلا یک ماه ؟ 

کلا چقدر طول می‌کشه تیروئیدم‌به زیر ۲ برسه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
سلام باید حتما تحت نظر دکترغدد باشی 

می‌دونم .

میگم تو یکماه چقدر از tsh کم میشه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا باید بخوری تا اخر عمر ممکنه هم خوب بشه... برو دکتر داخلی یا غدد آزمایش بده بهت میگن چقد بخوری و اینکه هر دوماه برو آزمایش بده هر تغیری کرد قرصتو کم و زیاد میکنن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2731

خب بسگی به بدنت داره برای من هشت ماه طول کشید نرمال بشه تیروییدم بعد سه سال رفته رو به پر کاری که دکتر غدد گفت ادامه بده برای بارداری رو به پرکار باشه بهتره ،کم کاری تیرویید خیلی وقتا قرص باید ادامه داد 

کلا باید بخوری تا اخر عمر ممکنه هم خوب بشه... برو دکتر داخلی یا غدد آزمایش بده بهت میگن چقد بخوری و ...

می‌دونم .

میگم تو چه مدت طول می‌کشه با قرص،  تیروئیدم از ۵.۹ برسه به ۲؟ مثلا یک ماه چقدر ؟

عزیزم بستگی داره علت بوجود اومدن تیروییدتون چی باشه 

پسرعمه همسرم ارثی داره داعم دارو میخوره

همسرم کرونا گرفت زد ب قندش شد۱۸۰

و تیرویدش شد ۲۲

۴۰روز دارو خورد نرمال شد دیگه نخورد

خب بسگی به بدنت داره برای من هشت ماه طول کشید نرمال بشه تیروییدم بعد سه سال رفته رو به پر کاری که دک ...

اولش تیروئیدت چند بود ؟ بعد هشت ماه چند شد؟

2740
می‌دونم . میگم تو یکماه چقدر از tsh کم میشه؟

من تیروییدم ۱۱بوددوهفته قرص۱۰۰ خوردم رفتم ازمایش شده بود۲۶صدم...بعددکترگفت یه روزدرمیون بخورم یه مدت رعایت کردم ولی بازنخوردم رفتم ازمایش شده بود۹ الان بازیه هفتس دارم میخورم هرروز به غیرازپنجشنبه وجمعه

می‌دونم . میگم تو چه مدت طول می‌کشه با قرص،  تیروئیدم از ۵.۹ برسه به ۲؟ مثلا یک ماه چقدر ؟

بستگی به اندازه قرصی که مصرف میکنید داره آره دیگه همون دوماه که میگن آزمایش تکرار بشه کم میشه باز... از دکتر بپرسید بهتره

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

باید ی مدت بخورید و بعدش ازمایش بدید مجدد ‌.دکتر چ بازه ای رو تشخیص دادن؟؟برای ازمایش مجدد .تا اون موقع قرص رو خودسرانه قطع نکنید

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
عزیزم بستگی داره علت بوجود اومدن تیروییدتون چی باشه  پسرعمه همسرم ارثی داره داعم دارو میخوره ...

برا منم دائمی باید قرص بخورم .

ولی میگم چه مدت طول میکشه با قرص برسم به ۲

باید ی مدت بخورید و بعدش ازمایش بدید مجدد ‌.دکتر چ بازه ای رو تشخیص دادن؟؟برای ازمایش مجدد .تا ...

دکتر گف یک ماه 

می‌دونم . میگم تو یکماه چقدر از tsh کم میشه؟

نمیدونم راستش من اولش خیلی جدی نگرفتم حالا تحت نظر دکترم گفته حالا حالاها باید قرص بخوری روزی یکی میخورم فقط پنجشنبه و جمعه ها نمی‌خورم 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2706