2733
2734
عنوان

چه مدت قرص لووتیروکسین بخورم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 94 بازدید | 18 پست
اولش تیروئیدت چند بود ؟ بعد هشت ماه چند شد؟

یادم نمیاد مال خیلی وقت پیشا بوده می‌دونم خیلی خیلی کم کار بودم انقد طول کشید تا نرمال شدن،رد جنسینگ چیزای طبع گرم بخور تاثییر داره

دکتر گف یک ماه 

خوب مجدد ازمایش بدید 

ب من سه ماه گفتن 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب مجدد ازمایش بدید  ب من سه ماه گفتن

میترسم یهو خیلی پر کار شه .

خواهرم گفت دو هفته ای از پنج میاد رو دو .

ولی بدن با بدن فرق داره .

نمی‌دونم چقدر بعد برم آزمایش 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
میترسم یهو خیلی پر کار شه . خواهرم گفت دو هفته ای از پنج میاد رو دو . ولی بدن با بدن فرق داره . ن ...

جدی .ینی برعکسم عمل میکنه . نمی‌دونستم 😐

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤