2737
2734

همیشه به  تاریک ترینو بدترینو مزخرف ترین بخش زندگیم فک میکنم و اصلا کنترلی روش ندارم و همین باعث شده از پا درام

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مثل شما بودم و هستم هم اکنون...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2740

منم همینطور🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

حالتو می فهمم خیلی ها می گن خب فکر نکن ولی خب دست خود ادم نیست. 

کی دوس داره حالشو با افکار منفی خراب کنه ؟؟!هیشکی

البته اینکه دست خود ادم نیست کاملا هم درست نیست چون انسان اگه بخواد می تونه رو افکارش کنترل داشته باشه و این افکار منفی و منفی گرایی همش تقصیر خودمونه ولی خب راهش هم نمی دونیم باید پیش روانشناس بری یا یکی اموزش بده😕