2737
2734
عنوان

یه لباس ۲۰ میلیونی فقط برای یه سال ولخرجی نیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 27 پست

حق با شماست سلامتی خیلی مهمتر از پوشاکه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کار کن از سرش بپره حرف زد راجبش بحثو عوض کن

بعدشم از مد میفته دیگه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
ه جالب مامانای ما باید مجبورشون کنی تا لباس جدید بخرن  چه سن بالا چه کم وقتی ادم زندگی معمولی ...

نه وضعمون متوسطه اما زنای اطراف ما همچین خرجایی رو واجب میدونن ولی به ظاهر جسمی و سلامتیشون نگاه کنی واقعا افتضاحه. خرجو جای اشتباه میکنن

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
2740

قطعا سلامتی مادرت مهم تره 

ولی اگه دلش میخواد و اینجوری شاد میشه ، بذارید این لباس رو بگیره 

مگه مامانای ما از زندگی چی دیدن که لذت یه لباس ۲۰ میلیونی تو دلشون بمونه 

من بدونم مامانم با اون لباس ذوق میکنه براش میگیرم 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
قطعا سلامتی مادرت مهمه  ولی اگه دلش میخواد و اینجوری شاد میشه ، بذارید این لباس رو بگیره  ...

منم به همین علت عذاب وجدان گرفتم چون همسن و سالاش همه دوختن

ولی تا الان طبق مدشون پیش رفته اما به سلامتیش اصلا اهمیت نمیده. هزینه اون چند مشکلی که داره خیلی کمتر از این میشه میتونه با یه نوع پارچه دیگه لباس بدوزه.

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
منم به همین علت عذاب وجدان گرفتم چون همسن و سالاش همه دوختن ولی تا الان طبق مدشون پیش رفته اما به س ...

با مادرت برید اون لباس یا پارچه رو بگیرید 

ولی مامانتو مجبور کن ( با مهربونی و اصرار ) دکترش رو هم بره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩