2737
2734

سلام دوستان 

من باردارم

خونمون طبقه دوم ساختمون اسانسور نداره 

بنظرتون تو ماه های اخر بالا پایین کردن از پله ها مشکل ایجاد میشه برام؟ 

یا تو ماه های اول باعث سقط نمیشه؟ 

شما تجربه خونه بدون اسانسور تو بارداری دارید

چکار کنم بنظرتون چون خیلی حوصلم سر میره و تو شهر غریبیم هر شب میرم بیرون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو ماه‌های اول نرو ماه‌های آخر مشکلی نداره البته اگر بچه جاش سفت باشه مشکلی پیش نمیاد کلا 

خودمم تو بارداری و مثل شما بودم تازه شوهرم مریض شد کل خرید باخودم بود 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2740

من هم شرایط شمارو دارم ولی مجبورم کم برم...مثلا هفته ای یک الی دوبار بیشتر نرم...بعدش ویارت ک شروع شد دیگه خودتم نمیتونی بری چون همش حالت تهوع و حالت گیجی بهت دست میده...هم ماهای اول و هم ماهای اخر مهمه ...ماهای اول چون بچه کوچیک و پایینه...

من ای وی افی بودم خونم ۳۵ تا پله داشت سه ماه اول نرفتم خونه خودم ولی تا یک هفته پیش همین خونه بودم و پله میرفتم مشکلی نداشتم فقط خسته میشدم نفس کم میوردم الان خونه اسانسور دارم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

احتیاط شرط عقله،ماهای اولی شه چهار روزی یبار برو بیرون.

ماهای آخرم که بشه تا اونموقع اگه مشکلی باشه مثه جفت پایین،طول سرویکس کم،یا لکه بینی مشخص شده دیگه.اونجوری استراحت مطلق میگیری.در عیر اینصورت آروم بری بیای مشکلی پیش نمیاد

مام طبقه دومیم اوضاع همین بوده تا الان،هرچندروز یبار میرم بیرون.وقتی میام بالا آروم میام،اون وسطا می ایستم استراحت

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706