2737
2739

تروخدا کمکم کنین خیلی حالم بده و تنهام کسیو ندارم 4ماهه عقد کردیم و همو خیلی دوس داریم ولی جفتمون پرخاشگریم و تو دعواها کم نمیاریم ولی با این تفاوت ک من زود پشیمون میشم و معذرتخواهی مبکنم ولی اون خیلی کم پیش میاد 4ماهه همیشه بحث های الکی داریم همیشه ب بابا و مامان منو خودش میگه نمیزاره خودمون حلش کنیم امروز داشتیم میرفتیم شهری دیگ خرید عروسی ک رفت مغازه یه اب خرید گفتم حالا خسیسی نمیکردی یه خوراکیم میخریدی کلی دعوا و بحث کرد و اینم بگم ک وضعش خیلی خوبه ها خسیس هم نیس ولی یجاهابی فرق میزاره و خساست میکنه خلاصه ک بحثمون شد و دور زد و زنگ زد خانواده ها و این داستانا و اینم بگم ک خلنوادمم خیلی پشتشو دارن علاوهبر خانواده خودش حالا بنظرتون چی کنم خیلی زندگیمو دوس دارم نگرانم خراب شه اخه پسرعموش عقد بودن زنشو تازگیا داره طلاق میده میگف منم مث اون میخام تورو طلاق بدم خیلی میترسم😭

جاییم تو خانوادم ندارم::)) ۱۸سالمه اونم 25 سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی بچه بازی نیست به جای نیش به جای نیش کنایه قبل پیاده شدن میگفتی خوراکی بگیر

با همین فرمون اگه باید برید جلو همون طلاق بگیرید بهتره 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740

خدا اعنت کنه هر خانواده ای که پشت دخترشو خالی میکنه

بنظر من طلاق بگیری بهتره بعدا بایه بچه بمونی خسیسی خیلی سخته همسر منم مثل شوهرتوعه الان سره خساستش دعوا کردیم زد سذمو شکست 

اومده معذرت میخواد چه فایده 💔

دلم از خانوادم پره کاش پشتم بودن اینا پیش نمیومد 

کاش یه پدر حامی داشتم و هزاران کاش دیگه 

ازچی میترسی؟؟ازدست دادن همچین آدمی ترس نداره اولابعدشم نقطه ضعف ازالان نده دستش.توهم محکم وایسابگوبه درک برودرخواست بده تاطلاق بگیریم اگه ترسبدکه هیچی اگه نه هم محکم پاهمه چی وایسامهرتم بگیر.

این ازالان اینجوره فردای زندگی خون به جیگرت میکنه

اینقدر وابسته نباش من  تو عقد مشکل داشتم طلاق نگرفتم هعی خونواده ها اومدن وسط الان بعد ۷ماه زندگی می خوام جدا شم اشتباه نکن این آدم خاله زنک و بدون مامان باباش نمی تونه زندگی کنه مال بد بیخ  ریش صاحبش

چقد بده که زود خانواده هارو قاطی میکنه 

مام اوایل عقدمون زیاد بحث داشتیم ولی اصلا خانواده هارو در جریان نمیزاشتیم فکر کنم طبیعی باشه این جوری چیزا اول ازدواج منم مثل تو بودم زود کوتاه میومدم و میرفتم جلو ولی همسرم به خانواده چیزی نمیگفت

ما الان که عروسی کردیم خیلی بهتر شدیم

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
اینقدر وابسته نباش من  تو عقد مشکل داشتم طلاق نگرفتم هعی خونواده ها اومدن وسط الان بعد ۷ماه زند ...

مشکل اینجاس ک خیلی ادم وابسته ای هستم جدایی برام سخته جدای از اون بیشتر بفکر ابرو و حرف مردمم ک میشه طعنه

2706