2752
2734
عنوان

● من تهران زندگی می کنم ●

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 82 پست
من‌مشهدزندگی میکنم ازش متنفرم  عمق تنفرموفقط خدا میدونه  من‌مذهبی نیستم ازشهرمذهبی متنف ...

الان مشهد خیلی مذهبیه🤔

والا وضع پوشش اینجا که به فنا رفته،درضمن توهین نکن

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان مشهد خیلی مذهبیه🤔 والا وضع پوشش اینجا که به فنا رفته،درضمن توهین نکن

اینکه میگم ازمشهدمتتفرم توهینه!!!!!سلیقه س مثل اینکه توبگی ازفلان غذابدت بیاد

دگ ریپلای نکن حوصله توندارم

دختر تو فوق العاده ای...متنت فوق العاده قشنگ بود و وصف حال تهرانیا رو خیلی خوب نشون میداد..

چقدر تو مهربونی اخه قشنگم نظر لطفته. چه انرژی فوق العاده دادی .الهی تو زندگیت همیشه شاد و سلامت و زنده باشی گلم

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
ما تهران زندگی میکنیم پر امکانات ولی نمیتونیم استفاده کنیم ما تهران زندگی میکنیم پر خیابونای قشنگه ...

دقیقا عزیزم پر امکانات اما در هر قشر مخصوص مخاطب خودش . دقیقا ترافیک کلافه کننده 

مذهب فقط توپوشش میبینی تو!!!!!!

فعلا که فقط یه بعد پوشیش مونده بود که اونم داره محو میشه متاسفانه.

در جواب اون پستتون باید بگم توهین رو چی معنا میکنید،داری میگی از شهر مذهبی متنفرم،به نظرت این یه جور توهین به مذهبی ها نیست؟من الان اگه بگم از بی حجابی و بی دینی متنفرم همه گارد نمیگیرن بهم که توهین نکنم؟

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
من تهران زندگی میکنم توی این سایت هیشکی جرات نداره هیچ شهری رو نقد کنه ولی فحش به تهران مجازه

نمیدونستم خدایی .عجب چقدر ما تهرانی ها مظلومیم .

شیراز زندگی میکنم

آب و هوای فوق العاده 

همه جا سرسبزه 

شیراز کلی باغای قشنگ و مکان های تاریخی و تفریحی و فرهنگی داره

پر از مرکز خریده

شیرازیا فوق العاده خونگرم و مهمون نوازن

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706