2733
2734
عنوان

● من تهران زندگی می کنم ●

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی دلم میخواد بیام  شوهر خواهرم  رفته شیراز میگف خیلی زیباس اصن ی دنیا دیگه  م ...

حتما بیا

ما خیلی مسافرارو دوس داریم🥰

شیراز انقد جاهای تفریحی و دیدنی داره که حتی منی که خودم شیراز زندگی میکنم نصفشو نرفتم😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

ما شیراز زندگی میکنیم

شهری با آب و هوای مدیترانه ای

پر از باغ های بزرگ دیدنی وسط شهر(باغ ارم. باغ عفیف آباد. باغ دلگشا و...)

ما شیرازیم مقبره چندین تا از مفاخر و اسطوره‌های بزرگ ایران اینجاست : حضرت حافظ  جناب سعدی خواجوی کرمانی و...

ما شیرازیم سومین شهر مذهبی ایران مفتخر به وجود بارگاه حضرت شاهچراغ که پناه ماست

ماشیرازیم شهری پر از پاساژ‌های مختلف و بزرگ و دیدنی و پنجمین مرکز خرید بزرگ ایران اینجاست

ماشیرازیم شهری پر از مغازه‌های خوراکی و رستوران و فستفود به تعداد خیلی زیادتر از بقیه شهرها و طعم‌‌های اعجاب انگیزی که مخصوص خودمونه

ما شیرازیم معروف به شهر گل و بلبل که بسیاری از تیکه کلام ما و واحدهای شمارش‌مون با گُل هست🥰  مثلا میگیم سه گل شامی

و...

ما شیرازیم مبدع سالاد شیرازی که البته بقیه استانها یه مدل کاملا متفاوت ازش درست میکنن و فکر میکنن سالاد ما همینه🤦🏻‍♀️

اینجا شیرازه و پر از آثار تاریخی باقدمت و اصیل جامانده از حکومت های مختلف بلاخص دوران زندیه.( تخت جمشید_نارنجستان قوام_ حمام وکیل_زندان کریمخان_بازار وکیل_ مسجد وکیل و...........)

ماشیرازیم شهری که هم شهرستان‌های سردسیررر و پربرف و مثل شمال داره

و هم شهرستان های گرمسیر مث کف جنوب.

ما شیرازیم بسیار مهمان نواز و خوش مشرب؛ که عاشق تفریحیم و به به هرمناسبتی و به هر فرصتی سوار ماشینیم به سمت باغات و طبیعت.

اینجا شیرازه و تیپ بالاشهری تا پایین شهر همه مثل همه و از روی ظاهر نمیتونی تشخیص بدی فرهنگ طرف رو

اینجا شیرازه و از همه اقوام اینجا ریشه دارند(مهمان نشدن و از اول ساکن بود به قدمت تاریخ)  ترک‌های قشقایی  ایلات لرهای دشمن زیاری و فارس زبان ها

ما شیرازیم و اینا یه بخش خیلی کوچکی از خصوصیات شهرمون و مردم شهرمون بود.

شیراز و آب رکنی و بادخوش نسیم

عیبش مکن که خال رخ هفت کشور است...

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
ما شیراز زندگی میکنیم شهری با آب و هوای مدیترانه ای پر از باغ های بزرگ دیدنی وسط شهر(باغ ارم. باغ ...

به به خیلی عاالی نوشتی عزیزم کلی زحمت کشیدی عالی بود همه درست بود مکان های تاریخی همه هم خونگرم هستید هم با سواد هم با فرهنگ و با معرفت هم طبیعت زیبا و بکر هم باغات و هم پایه زیبا مثله ژاپن هم آرامگاه هم سالاد شیرازی خوش طعم و هم جنوبی ترین شهر ایران از اهواز جنوبی تر و هم کلی با صفاست 🙏🙏❤️❤️✅️✅️

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔