2733
2734

چند روز پیش یکی تو همین سایت گفته بود که شنبه ها چوب دارچین دود کنید برای ثروت و رزق ...

من اولین بار بود امروز دود کردم ، یکساعت بعدش برا اولین بار بانک کلا بخاطر یه قسط عقب افتاده حسابم رو خالی کرد 🤣🤣🤣🤣🙄

کلا اثر سریع داشت اما برعکس 😅😩🤣😆

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
چه می‌دونم  بالاخره گفتم شاید موثر باشه  مثل اسفند که میگن برا رفع چشم زخم

دارچین اگه برکت می‌آورد که جایگاه ارکیده رو میگرفت نه اینکه بندازنش توی چایی😁😁😁😁

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
بابا گفتم حالا ی امتحان کنم نمی‌دونستم اثر معکوس داره که 🙄😐

عیب نداره تو امیدمتو از دست نده شاید دارچینش خراب بوده 😂😂😂🧡

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

چوبو بردار اینبار سرو تهش کن 😂فکر کنم جهت مخالف و روشن کردی

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2706