2737
2734
عنوان

سرطان مجازات نیست.....

260 بازدید | 37 پست

بنده مادر خودم به علت سرطان فوت کردن 

یه خانم سالم که در طول سه ماه بیمار شدن و فوت کردن 

و اینم بگم سرطان در خانواده مادری مادرم ارثی هستش 

شاید شما فکر کنین چون مادر خودم به علت سرطان فوت کردن اینو میگم 

اما بعضی فکر میکنن هر کسی که سرطان گرفته آدم کثیفی بوده به همون علت سرطان گرفته 

مادر من وقتی فوت کردن یه محله عزدار شد چون جز مهربانی و خیر رسوندن از مادرم چیز بدی ندیدن 

من چند وقت پیش دیدم یکی داشت صحبت می‌کرد (راجب یک آقایی)فلانی آدم بدی بود فلان بود سرطان گرفت خدا جای حق نشسته جوابشو داده 

نمیدونم والا لطفاً یکم دیدگاه هاتونو عوض کنین 

قصد توهین ندارم ولی از این به بعد لطفا وقتی می‌خواین چیزی بگین یکم بیشتر راجبش فکر کنین 

تا شما همچین مجازاتی نصیبتون نشه😅☺️

سرطان فقط یه بیماریه، یه بیماری سخت

وا گلم این چه حرفیه 

خدا بیامرزه 

انشاءالله سلامتی همه مریض ها

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط کسایی که مرگ رو باور ندارن میتونن همچین خزعبلاتی رو سر هم کنن بنظر من نه تنها سرطان بلکه هیچ بیماری،بلا،نوع مرگ و هر اتفاق ناخوشایند دیگه ای ربطی به خوب یا بد بودن آدما نداره زندگی همینه…

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
2740
وا گلم این چه حرفیه  خدا بیامرزه  انشاءالله سلامتی همه مریض ها

ممنونم گلم 

ولی هستن اینجور آدما 

مثلا میگی فلانی علت فوتش سرطان بوده به مریضی های سخت دیگه میگن حتما آدم بدی بوده

اون "بعضی" ها به احاظ فکری عقب افتادن

شمات تحت هیچ شرایطی نباید اصلا به حرفشون توجه بکنی

خیلی باید یکی نادون باشه تو سال ۲۰۲۴ همچین فکری بکنه

اصلا خودتو درگیر آدم ای کیو پایین نکن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بیار یکی که سرطان گرفته بود خیلی خوشحال بود و می‌گفت من خدا رو دیدم 

همه ما توصیف ایستادیم که بریم که هجرت کنیم 

همه ما برای هدف و رسالتی اینجا اومدیم و رسالت ما تموم بشه میربم ...

مادر شما هم سرطان جزئی از برنامه ی رسالت و کمالشون بوده 

و الان روحشون زنده و پایدار در ابدیت هستن

اگر کسی از این حرف ها زدن شما ذره ای ناراحت نشید ....

روح مادرتون در پرتو عشق الهی 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
ممنونم گلم  ولی هستن اینجور آدما  مثلا میگی فلانی علت فوتش سرطان بوده به مریضی های سخت د ...

چه دیدگاه زشتی :/ 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

دقیقا

ولی من کسی که بهم بد کرد تا ابد نمیبخشم وهمیشه نفرین میکنم درد بی درمون بگیرش 

شاید اونی هم که اینو گفته منظورش این بوده نفرین کردمه نه اینکه آدم بد سرطان میگیرن سرطان یه بیماریه و همه گیر شده تقریبا بخاطر سبک زندگی امروزی

خدايا خودت بغلم كن
فقط کسایی که مرگ رو باور ندارن میتونن همچین خزعبلاتی رو سر هم کنن بنظر من نه تنها سرطان بلکه هیچ بیم ...

منم نظرم همینه 

ینی همیشه نظرم همین بود نه فقط چون مادر خودم سرطان گرفت

پدر بزرگ من پنجاه سال پیش به خاطر سرطان فوت شد ملا بود حافظ قرآن بود ،مادر بزرگم هم همین چند سال پیش،عموم هم همین یکی دو سال پیش به خاطر همین بیماری فوت شدن هیچ کدومشون آزارشون به هیچ جنبنده ای نرسیده بود،خدا رحمت کنه همه اسیران خاک رو

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2706