2752
2734

ی کلیپ دیدم خیلی خندم اومد بعضی وقتا ب چیزایی میخندم ک کسی باهاش نمیخنده 

بعد همینطور ک داشتم دل درد میگرفتم ابجیم اومد گفت تو هنوز ب کلیپای اینستا میخندی دوره ش گذشنه بابا

هنوزم برم ببینمش میخندم 😅😂

راس میگگه؟؟؟؟

بعضیااینجورین دیگ منم فیلم ببینم یاداستان اینابخونم تنهای بلندمیخندم مامانم میگ دیوونه ای

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضیااینجورین دیگ منم فیلم ببینم یاداستان اینابخونم تنهای بلندمیخندم مامانم میگ دیوونه ای

اره بد خورد تو پرم 

کاش میگف دیونه 

من یه مدت زیادی * ۴ سال * اینستا نداشتم 

اینطوری ک گفت دوره ش گذشته گفتم شاید من عقب موندم 

دیگ خودمو جمع کردم نخندیدم

اره بد خورد تو پرم  کاش میگف دیونه  من یه مدت زیادی * ۴ سال * اینستا نداشتم  اینطو ...

بخندباباخاهرا،استادتوذوق زدنن خودمونم هستیم دیگ پس جدی نگیر

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم