2733
2734
استادت فاز عشق و عاشقی که نداره اگرم باشه در حد وایب و حس خوب گرفتن اره کراشتم دوباره موفق میشی بیب ...

@maedemaede   سلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟هدف و قصدش چیه؟من چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهری و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسی که من دارم اینه که دوستت داره ولی راجع به ازدواج چیزی نمیتونم بگم، یعنی حسی ندارم به این موضوع

خواهش میکنم منم بگو،،منو راضی میکنن با فامیلم ازدواج

کنم؟؟؟هر چی حس میکنی راجب ازدواجم خواهش میکنم

بگو

خیال پردازی گاهی بشدت تو خیال رویا غرق میشی  ارزوهای خیلی خیلی زیادی داری ی چیزیومیخوای باای ...

@حیرآنسلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟هدف و قصدش چیه؟من چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهری و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

2706