2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای لطفا منم بگو خیلی نیاز دارم اونجا ک لباس عوض کردم دوربین داشت؟

چیز خاصی نیست نگران نباش

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
حست چن درصد درست درمیاد   به دلت میوفته یا روش دیگه؟

ببین من نمیدونم حس ششمم یانه

ولی وقتی میخواد یه اتفاق بد یاخوب بیفته میفهمم قبلا خانوادم باورنمیکردن تااینقدر گفتم امروز اتفاق بد یا خوب میفته

و واقعا همینطور شد دیگه باورشون شده تامیگم اتفاق بدی قراره بیفته سریع صدقه میزارن

یا مثلا میفهمم کسی پشت سرم حرف میزنه یانه حتی میتونم بفهمم راجب چی میگه

حالامیگی ازکجا فهمیدم دیدن بالای سی چهل بارگفتم حس میکنم فلانی فلان چیزو راجبم گفته دوستام گفتن اره دقیقاهمینو راجبت  گفته 

یا مثلا بقیه هم گفتن از کجافهمیدی نکنه کسی بهت گفته درحالی که عمیقا ی حس خیلی بدی میومد سراغم بعد همش حس میکردم دارن راجب فلان چیزم فلان کس حرف میزنه

ولی علم غیب ندارم راجب دیگران چیزیو بفهمم

که ایافلانی حامله میشه نمیشه...

گاهیم ی چیزی تونی نی سایت میگم درست میادگاهیم نه

2706