2733
2734

من‌ الان چهار هفته است باردارم و الان یک هفته است اصلااا نتونستم بخوابم نه شبا نه روزا،هر چی دراز میکشم و چشماممو میبیندم  ولی خواب نمیرم خیلی داغون شدم چشمام گود رفته و کلی لاغر شدم از بی خوابی انرژی ندارم و حتی نمیتونم غذا بخورم کسی بوده مشکل خواب داشته باشه مثل من 😓

بله من سردرداي فجيع و ويارم بهش اضافه كن 

😣😣😣

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دخمله بچت؟  اب زیاد بخور شربت بخور

نه پسره 

ميدوني هشت تا كم كردم 

اين ماهم هنوز نرفتم 

گاهي هوس اب ميكنم يا شربت ولي دريغ از اينكه بتونم بخورم سريع بر ميگردونم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
خب مشکلت چیه  ترس داری؟ درد داری؟ ب دکتر بگو

اصلا هیچ ترس و استرسی ندارم چون خودم اقدام کردم به بارداری ولی نمیدونم چرا خوابم نمیبره انگار بدنم تحت تاثیر هورمونه 

مشکل خواب کاملا طبیعیه منم گاهی وقتا درگیرش میشدم مخصوصا تا ماه 6 و همچنین ماه اخر یا خوابم نمیبرد ...

واای من طاقت بی خوابی رو ندارم قیافه ام داغون شده چون خودمم لاغرم الان دیگه پوستو استخون شدم

من یبوستم دارم الان دو هفته است دو بار شیاف گیلیسرین زدم سرم داره از درد میترکه 😭

انجیر خیس خورده بخور

چندتا دونه انجیر رو باز کن یکم بشور بریز تو شیشه یکم اب و یکمم گلاب بریز و بذار تو شیشه درشم ببند و بذار یخچال یه 24 ساعت بعد هر روز بخور کم درست کن که همیشه تازه داشته باشی 

من کل بارداریم هر روز خوردم هم مقویه هم نشکل یبوست نمیگیری

ببین من کل بارداریم به خاطر ویار وحشتناکم د میترون خوردم دمیترون یبویت میکنه و من با این روش اصلا یبوست نشدم حتی یک بار هم نشدم

نه پسره  ميدوني هشت تا كم كردم  اين ماهم هنوز نرفتم  گاهي هوس اب ميكنم يا شربت ولي ...

منم تا ماه ششم فقط کم کردم 

شما دارو میخوری؟

من انقدر وضعم فجیح بود فقط زیر سرم بودم اما دمیترون که خوردم بهتر شدم شما هم با دکترت مشورت کن 

البته من فاموتیدین هم میخوردم چون رفلاکسم داشتم

2706