2752
2734
عنوان

خانومای باردار و کسایی که بچه دار هستن میشه بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 18 پست
واای من طاقت بی خوابی رو ندارم قیافه ام داغون شده چون خودمم لاغرم الان دیگه پوستو استخون شدم

حالا کم کم خوب میشی عزیزم سعی کن ریلکس کنی و به اینکه نخوابیدی اصلا فکر نکنی خودتو سرگرم کن 

اگر کتاب بخونی هم خوبه کتاب بخون کم کم خوابت میگیره 

یه چیزی بگم الان حسابی بخواب که بی خوابیای اصلیت نزدیکه😍😍😍😍

منم تا ماه ششم فقط کم کردم  شما دارو میخوری؟ من انقدر وضعم فجیح بود فقط زیر سرم بودم اما دمیت ...

من دارو امپول هرچي بگي خود دكترمم مونده يك درميون زير سرمم 

متاسفانه مكملهامم نميتونم بخورم 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دمیترون میخوری؟ منو دمیترون نجات داد 

اره اما هيچ اثري نداره 😣

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚