2737
2734

می‌دونم خیلی کار بدیع 

ولی دست خودم نیست واقعا 

حس خوبی بهم منتقل میشه

از اینایی که موکل دارن 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

خوب حالا برامنم بگیر بشه سالی س بار

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب حالا برامنم بگیر بشه سالی س بار

عزیزم هزینش زیاده 😂😂

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2740
برا منم میگیری عزیزم؟

عزیزم من نمی‌گیرم 

یه نفر دیگه برام میگیره 

اه من‌ازاین موکل بازی میترسم بی زحمت برامن فا ل حافظ بگیر بی خطر تره😂

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

بچه ها اشتباه متوجه شدین 😂😂من میرم پیش فالگیر خودم فالگیر نیستم

منم هر بار به خودم قول میدم ولی میبینم کارش خوبه شل میشم😁

فقط شما منظور منو درست متوجه سدی 😂اره کار بعضی هاشون واقعا درسته 

2706