2733
2734

من دیده بودم دوستام خریدن بعد عکس و اینا گرفتن منم دلم خاست برا خودم خریدم امشب داداشم لو داد مامانم گف چرا خریدی منم گفتم برا عکس

راستش خجالت میکشم از اتاقم برم بیرون چیکار کنم

خدایا کاش میدانستی صبری ک دادی اندازه غمی ک دادی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😄😄😄 شکلات پیستونکی میخریدی خب😐

اتفاقا با اب نباتش عکس گرفتم ولی بازم قشنگ نشد عکساممم 

تازه چن روز دیگه تل اسب تک شاخ و تل گوش گوربه ایم میرسه ب دستم فاتحههه

لابد داری فکر می کنی که خونوادت فکر می کنن بچه داری    

اتفاقا داداش کوچیکم ب مامانم گف ندا از پدرام بچه داره 🐒حالا پدرام کیه؟دوس پسر یک سال پیشم

من باهاش همراهی و همدلی میکنم و میگم چه جالب، منم همیشه دلم میخواسته بذارم دهنم ببینم چه حسیه و...

فک میکردم فقط من اینجوریم 😂😂😂 ی دونه برا بچم خریدم الان هی دوس دارم بازش کنم بخورم ببینم چه مزه ای میده پستونک که بچه ها اینقد دوستش دارن😂😂

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706