2733
2734

خداییش من خودم جاش باشم از استرس سکته میکنم 

خوش به حالش واقعا

دختر همسایمون ۲۰ سالشه 

حدود یه ساله با پسری دوسته (یه ساله میبینم با پسری رفت و آمد می‌کنه )

دختره با پدر و مادرش زندگی می‌کنه 

هر وقت مامانش نیست (هر هفته مادر و پدرش میرم شهرشون آخر هفته )، دوست پسرشو میاره خونه 

هر وقت جمعه ها این دوتا تو خونه با همن 

واقعا چقدر خوبه آدم انقدر شجاع باشه که دوست پسرشو بیاره خونشون 

حتما با بودن کنار اون پسر لذت می‌بره دیگه 

مطمئنم من اگر جای بودم از استرس ثانیه ای هم بهم خوش نمی‌گذشت هیچ ، کوفتمم میشد 

حالا کار ندارم ، شاید یه عده بگید خب این هرزه بودن رو نشون میده و بده و گناهه و فلان ...

کاری به این حرفا ندارم 

می‌خوام از اقتدار و شجاعت بگم 

😉گوه تواین شجاعت خونه شون رو ب گند میکشه 😊

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

برداشت شما از کلمه شجاعت اشتباهه

در مظلومیت رئیس جمهور شهیدمون همین بس که یه تاپیک تسلیت ساده رو قفل میکنن و پربازدیدها مثل همیشه، حرفای صد من یه غازه، انگار نه انگار که عزیز یه ملت پر کشیده💔 اما اگه تاپیک در مورد باسن فلان سلبریتی باشه یا رابطه نامشروع یه کاربر که خیلی راحت جار میزنه، تاپیک قفل نمیشه🥺 

این اسمش شجاعت نیست به نظرم اصلا.

فقط نشون دهنده اینه که دختره از پدر و مادرش ترس نداره اگه بفهمن. چون بازم ممکنه همسایه‌ها گزارش بدن. شاید حتی نوع تربیت خانوادگیش اینو چیز بدی نمیدونه.

حتی از یه جهت می‌تونه خریت هم باشه. اگه کجا معلوم پسره بیماری مقاربتی بهش منتقل نکنه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706