2733
2739

بنظرتون خوبه؟

نمیخام خیلی تابلو بشم در حد خیلی کم

هزینه هاش و میدونین چجوریه؟یه چند سیسی معمولا استفاده میشه؟

بستگی ب فیلر داره من جایی ک میزنم هر سی سی ده تومنه مثلا تا ۱۸ ماه ماندگاری داره و مهم تر بافت سازی

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

نیم سی سی ب چونه زدم خیلی تغییر کردم زاویه ب هر کی نمیاد چ سنم می‌بره بالا هزینشم بستگی ب خودت داره چ نوع و قیمتی انتخاب کنید 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نیم سی سی ب چونه زدم خیلی تغییر کردم زاویه ب هر کی نمیاد چ سنم می‌بره بالا هزینشم بستگی ب خودت داره ...

واقعا نیم سی سی کافیه؟

اخه من به یه کلینیک زنگ زدم گف زاویه هر طرف دو سی سی تقریبا می بره و چانه هم ۱ونیم به بالا

واقعا نیم سی سی کافیه؟ اخه من به یه کلینیک زنگ زدم گف زاویه هر طرف دو سی سی تقریبا می بره و چانه هم ...

زاویه و نمی‌دونم بله دکتر من برام نیم سی سی بیشتر نزد چون من طبیعی دوست داشتم و دکترمم نظرش همین بود البته جایی و انتخاب کن ک دکترش وجدان داشته باشه نه پولکی باشه

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️