2737
2734

بچه ها من همسرم دیر ازدواج کرده و بعد ها متوجه شدم که فیلم غیراخلاقی می‌دیده ی مدت دعوا راه انداختم ترک کرده بود ولی الان دوباره شروع کرده قبل رابطه مخفیانه میره فیلم  میبینه بعدش میاد واقعا کلافه شدم چجوری ب روش بیارم ترکش بدم

وقتی این کارو میکنه باهاش رابطه نداشته باش ولی بعضی وقتام شروع کننده خودت باش

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلیلش چی میتونه باشه

ببخشید ولی فک کنم شوهرت از بس نگا کرده ک با تو سیر نمیشه تصوراتش پی اون فیلماس

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

اکثر مردا نگاه میکنن خصوصا اونایی ک تو سن بالا ازدواج میکنن انگار دیگه معتاد میشن...

من ک هر چی قهر کردم بحث کردم فایده ایی نداشت

دیگه خودمو عادت دادم حداقل سراغ زن نره فقط سرش ب این کثافتا گرم باشه

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
اکثر مردا نگاه میکنن خصوصا اونایی ک تو سن بالا ازدواج میکنن انگار دیگه معتاد میشن... من ک هر چی قهر ...

اتفاقا من میگم اولش از این شروع میشه بعدها شاید بخوان تجربه ش هم کنن

2740
2706