2737
2734

من و شوهرم دوست بودیم    اما زمان خاستگاری نه خانواده من  نه خانواده اون نفهمیدن و به عنوان غریبه اومدن   جلسه اول مادرش و زن داداشش و خواهرش اومدن  تابستون بود و شربتی ک درست کرده بودم زعفران داشت   من میدونستم زن داداشش حامله هست   تو یکی از لیوانا زعفران نریختم  وقتی بردم تعارف کنم به زنداداشش یهو گفتم عذر میخام شربت زعفرانه چند تاش ساده هست  اون موقع 2 ماهش بود  یهو گفتم اره ارهه زعفران نخوریا  ساده بدار   دیگ توضیح دادن ک بارداره   اما قشنگ یادمه زنداداشه مشکوک نگام میکرد  اما خب لو نرفتم

زمانی ک مادرش مثلا عکس پسرش اورده بود نشون من و مادرم بده    عکساشو با شوق نشون میداد  غافل از اینکه اونارو خودم ازش گرفته بودم  وضعی بود اصلا  

یه شهر دیگ شاغله و محلی ک زندگی میکنن یه شهرک هست   ماورشوهرم وسط حرفاش اسم این شهرک یادش رفته بود  یهو ناخاسته من گفتم فلانه اسمش  یهو همشون با تعجب نگاه کردن  اخه خب شهرخودمون نیست    منم فهمیدم سه شده گفتم نامزد دوستمم همینجا شاغلن  اونجا زندگی میکنن

سوتی نبود نداده باشم

خدا قوت پهلوون😅

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

😂😂چه کردی

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببار میگفتی باهم دوستیم تمام میشد دیگه.😁

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2740
دهنمون سرویس شد کسی نفهمه  میگفتیم خانواده من موافقت نمیکردن

خوشبخت باشین عزیزم.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

من که سه شد چای گرفتم جلو همه یادم رفت بزارم داماد قند برداره بعد عقد برام تعریف کرد   

یادش بخیر ما سنتی بود ازدواجمون 

میشه دعا کنین مثل قبل بشیم متاسفانه با دخالت مادرش قهرم و نمی آره بیاد دنبالم

یادمه مادر عشقم که میخواست بزنگه خونمون واسه خاستگاری ،دختر خاله م و پسرخالم که سنشون کمه خونمون بودن ،داشتن دعوا میکردن ،منم رفتم جلو مامانم و خالم گفتم چه خبرتونه ساکت باشین الان تلفن قرارع زنگ بخوره ،قیافه مامانم و خالم بعد از زنگ خوردن تلفن 😐🙄هیچوقت خانوادم با ازدواجمون موافقت نکردن 😔

2706