2733
2739
عنوان

چجوری دوست پیدا کنم

91 بازدید | 20 پست

هیچ دوستی ندارم تو دانشگاه تنهام با دوستای دوران دبیرستانم رابطه ای ندارم همشون آبکی از آب دراومدن الانم با اینکه دانشگاه میرم با گذشت دو ترم تنهام البته چند نفری هستن که باهاشونم ولی خودم باید برم پیششون مثلاً اگه نباشم اصلا خبرمو نمبگرن بودو نبودم براشون مهم نیس منم دوست ندارم آویزون باشم 🥲 البته پارسال ی دوست خوب پیدا کرده بودم خیلی باهم صمیمی بودیم متاسفانه دانشگاه شهر دیگ قبول شد....کلا دوتا دوست صمیمی و خوب داشتم که اونا هم الان نیستن دانشگاه شهر دیگ قبول شدن ظاهرمم خوبه همیشه به خودم میرسم منظم و اتو کشیده بهداشت فردی همیشه رعایت میکنم😅 مغرورم نیستم زیاد اجتماعی نیستم کلا آرومم ولی خوش برخوردم 

بخدا دخترای دیگ تو دانشکده میبینم چقدر باهم خوب و صمیمی آن حسودیم میشه

چطوری تو دانشکدمون میتونم دوست پیدا کنم با همکلاسیا که نمیشه...

مثلاً برم از یکی که خوشم اومد بگم با من دوست نیشی؟😂

مث من😐🥲 کاش تو یه شهر بودیم😂

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم شهری🥲

اصفهان🥲

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
2740
اوووو من شمالم عزیزم 💔

🥹💔

درخواست دوستی بدم قبول میکنی حداقل مجازی دوست باشیم😅🤦‍♀️

بده

2706