2733
2739

از ازدواجم یه سال و نیم عقد و الان ۸ماهه سرخونمون هستیم میگذره

قبل من عمه ش و مادربزرگش اصرار داشتن دختر عمه شو بگیره ولی ب دلایل نامعلوم که بمن نمیگن نشده

ولی اوایل توی یکی از جلسات دیدم دست شوهرم و دختر عمه گوشیه و هی به هم نگاه میکنن و هی به گوشیشون طوری ک مشخص بود ب هم پیام میدادن

تا الان ولی بعد اون هیچ چیزی ازش ندیدم و میدونم منو دوس داره و دختره هم سه ماه میش با یکی عقد کرده ولی مث خوره افتاده ب جونم که بپرسم چی بینشون بوده یا هنوز هس؟ 

یا خیانت نکنه بمن چون دوسش دارم

و اینکه عروسیشون بریم ذره ای ناراحتی اگه اون روز ببینم تو چهره ش فک میکنم منو دوسم نداره

تبریک میگم شیطان در شما نفوذ کرده و وارد نبرد سختی شدید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نپرس 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2731

بپرس

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

خدا بدادت برسه مث من شدی 😖😑

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
2740

به نطرم نه و دیگه کلا دقت هم نکنید روی این مسئله مهم اینه که الان همسر شماست و هم دیگر را دوست دارید

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/

من خودم خواستگار فامیل داشتم 

مطمن باش اگر ذره ای دوستش داشت نمیومد با شما ازدواج کنه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

الکی حساس شدی،اهمیت نده تا میتونی ازش دوری کن مهمونیایی که اون هست نرو تا با هم روبه رو نشین ..عروسیشم من باشم خودم و میزنم مریضی تا حد سرم وصل کردن تا نرید والله جنگ اعصاب که نمیخوای.

چرا همون دخترعمه شو نگرفته؟!

گفتن مامانش مخالف بوده نمخواسته با خواهرشوهرش دوباره فامیل شه خانواده عمه شم خیلی جالب نیستن 

مامانش گفته خودم یه دختر خوب برات پیدا میکنم اینا مناسب نیستن

2706