2733
2734
عنوان

شوهرم داره زیرآبی میره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 38 پست
پس با همسرت منطقی صحبت کن.. چرا وقتی فهمیدی به جا مرقد رفته جایی دیگه بهش نگفتی؟ اینجوری فکر میکنه ...

میگن بروش نیار پرو ترمیشه اینا مثلا راهنمایی خانواده منه 

خودش کاملا دستش بازه اما بمن میگه دانشگاه قبول شی ارشد نمیزارم بری

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄
واقعا خییییلی سخته.... از پدر و مادرت کمک بخواه

کاری برام نمیکنن هزاربار امتحانشون کردم من خیلی تنهام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشاوره میگه محبت کن اصلا بحث محبت نیست مهم اینه شوهرمن افتاده تواین راه

خ

عزیزم همیشه سعی کن تو زندگیت خودت با حرف زدن با قانع کردن شوهرتو درس کنی ببین چی میخاد چ جوری میخاد بکشش طرف خودت باهاش تا میتونی حرف بزن ازش بخاه ک عوض شه 

میگن بروش نیار پرو ترمیشه اینا مثلا راهنمایی خانواده منه  خودش کاملا دستش بازه اما بمن میگه دا ...

خونواده ها قدیمین...مشکلاتشون و حل مشکلاتشونم قدیمیه عزیزم...

تو بهش بفهمی که میدونی داره چی میکنه....

حالا که حمایت خونواده رو نداری خودت سعی کن هوا زندگیتو داشته باشی

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
2731
خ عزیزم همیشه سعی کن تو زندگیت خودت با حرف زدن با قانع کردن شوهرتو درس کنی ببین چی میخاد چ جوری میخ ...

شایدباورنکنی اماهمیشه بهش فهموندم که توشخصیتت چیزدیگست ولی متاسفانه همین که فهمیده من پی بردم فقط باعث شده پنهونی ترکارکنه

بخدا دیوونم کرده نمیتونمم مچشوبگیرم

بیخیال مچ گیریت بشو ببین تجسس الکی نکن جز اینکه اعصاب خود بریزه بهم هیچی نداره ک اینا ذاتشون خرابه

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین

شم با سه. تا موضوع جدی روبرو هستی دروغگویی و شک نسبت به همسرت ومساله  نقص در روابط زناشوی  زن برای رسیدن به حالت ارگاسم نیاز به پیش نوازش و بوسیده شدن داره و مردانی که عجول هستن و به این مساله اهمیت نمیدن باعث سردی و بی انگیزگی در زن میشن موصوع شراکت و حس شک به ایشونم  حتما جدی بگیرید چون مهمه 

خونواده ها قدیمین...مشکلاتشون و حل مشکلاتشونم قدیمیه عزیزم... تو بهش بفهمی که میدونی داره چی میکنه. ...

اره خودمم خیلی وقته به این نتیجه رسیدم ۴ساله که مدام اختلاف هست 

خب عزیزم... شما خیلی بچه بودی و زود ازدواج کردی. اگه حداقل تو 24 یا 25 سالگی ازدواج می کردی پخته تر بودی و از اول تحکم داشتی و ازت حساب میبرد.سعی کن  از تجربه های یه دوستی که هم سنش بالاتره و هم تو رابطه زناشویی موفقه بهره بگیری تا کم کم شوهرتو بگیری تو مشت خودت. که بتونی زندگیتو بیاری رو غلتک

تو همین اثنا از یه مشاور زبده هم کمک بگیر

حالادوستان باتوجه به اینکه مشاوره رفتم محبت کردم بهش وکارای مختلفو نشد یه تصمیمی دارم ازاونجایی که خانوادم پشتم نیستن گفتم بشینم باهاش صحبت کنم بگم من میدونم دروغ گفتی ونرفتی مرقدبا داداشت بودی ودروغای دیگشو بدون حضور خانواده هامون بروش بیارم بعدشم میخوام بگم یا ازداداشت هرجوری شده جدامیشی یامن ازت جدامیشم.

نظربدین لطفا من خیلی تنهام همفکری نیازدارم😔

میدونی چیه تو خودتم از محدودیت بیرون اینجوری بگو وقتی تو میری منم میخوام با دوستام برم شاید اینجوری رف گت و امداشو کم کنه 

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
میدونی چیه تو خودتم از محدودیت بیرون اینجوری بگو وقتی تو میری منم میخوام با دوستام برم شاید اینجوری ...

گفتم دوستم میگه زنی من مردم باتوفرق دارم

گفتم دوستم میگه زنی من مردم باتوفرق دارم

ببین ببخشیدا ولی مردا زر میزنن هیچ فرقی بین زن و مرد نیست رو حق خودت بمون بخدا من تا شوهرم قرار استخر میزاره با دوستاش منم سریع قرار سینما میزارم ببین زیادم رو حرفش نمون بزار دعوا بشه اصلا ولی حرف خودتو ب کرسی بشون

ببین ببخشیدا ولی مردا زر میزنن هیچ فرقی بین زن و مرد نیست رو حق خودت بمون بخدا من تا شوهرم قرار استخ ...

مرسی که بهم شجاعت دادی نازی جان اخه ازبس بهم گفتن اون مرده فرق داره زن باید کوتاه بیاد همش گفتن خفه شم لال شم اعتمادبنفسی ندارم دیگه 

2706