2733
2734
عنوان

شوهرم داره زیرآبی میره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1601 بازدید | 38 پست
حالادوستان باتوجه به اینکه مشاوره رفتم محبت کردم بهش وکارای مختلفو نشد یه تصمیمی دارم ازاونجایی که خ ...

باهات موافق نیستم اینجور صحبت خوب نیست عمرا از برادرش دل بکنه

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین

این که بتونی باهاش صحبت کنی منطقی خیلی خوبه

ولی مهم اینکه نتیجه خوبی بگیری دوستم

فرض کنیم شما نشستی این حرفارو زدی بگه من نمیتونم از داداشم جدا شم شما میخوای چیکار کنی؟ 

ببین اول یه کمی از نظر مالی خودتو قوی کن حالا هر طوری که شده مثلا طلاملایی چیزی داری یه جای مطمئن بزار یا پولی چیزی هرچی داری بزارشون بانک بعد باهاش صحبت کن 

ولی انتهای بحثتو به جدایی نکش بگو میخوام زندگیمون درست شه

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که بتونی باهاش صحبت کنی منطقی خیلی خوبه ولی مهم اینکه نتیجه خوبی بگیری دوستم فرض کنیم شما نشست ...

اره خب معلومه میگه داداشم ...طلاهام که خونست بایدبزارم جای مطمئن فقط کاش سرکاری چیزی بودم چون حمایت خانوادمم ندارم 

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄
مرسی که بهم شجاعت دادی نازی جان اخه ازبس بهم گفتن اون مرده فرق داره زن باید کوتاه بیاد همش گفتن خفه ...

اشتباه ما خانوما اینه ک اعتماد بنفسمون و اطرافیان ظعیف میکنن ببخشیدا ولی فقط ی فرق بین زن و مرد هست ک همه میدونن بقیش همش الکیهک مردا از خودشون دراوردن 

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2731
اشتباه ما خانوما اینه ک اعتماد بنفسمون و اطرافیان ظعیف میکنن ببخشیدا ولی فقط ی فرق بین زن و مرد هست ...

اره خب تقصیرخودمونه که اینجوریه من حتی بااین شرایطم همیشه میگم مقصرهمه چی خودمم حتی همین اعتمادبنفس کم

اره خب تقصیرخودمونه که اینجوریه من حتی بااین شرایطم همیشه میگم مقصرهمه چی خودمم حتی همین اعتمادبنفس ...

هنوزم دیر نیست شروع کن و ب خودت احترام بزار و اعتماد بنفستو شروع کن زیاد کنی ببین تو این دنیا فقط باید خود ادم اولویت خودش باشه بعد عزیزانش ب فکر خودت باش

هنوزم دیر نیست شروع کن و ب خودت احترام بزار و اعتماد بنفستو شروع کن زیاد کنی ببین تو این دنیا فقط با ...

وای نازی جووون دوستت دارممممم باورکن خیلی وقت بودکسی اینجوری خودمو یاد خودم نیاورده بوداطرافیانم همه میگن چکارکنیم دیگه زنیم زیردستیم بهم‌میگن تو رویایی فکرمیکنی

وای نازی جووون دوستت دارممممم باورکن خیلی وقت بودکسی اینجوری خودمو یاد خودم نیاورده بوداطرافیانم همه ...

عزیز دلم خوشحالم ک حرفام میتونه کمکت کنه 

2740

عزیزمن هیچ وقت دیر نیست ادم حتما نباید حمایت خانوادشو داشته باشه که کاری کنه از همه مهم تر خدارو داری که جای حق نشسته و به موقعش از جایی کمکت میکنه که باورت نشه.رو خودت کار کن اعتماد به نفستو ببر بالا ببین همون ادم چه جوری بهت احترام میذاره ما هستیم که ارزشی برای خودمون قائل نمیشیم که مردا پرو شدن