2737
2739

میشه طرز درست کردن  باقالی پلو رو بهم بگید  

من بلد نیستم زیاد😂😁

برای اولین بار میخوام درست کنم

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومدل داریم ساده ومجلسی

سادش باقالی رو با نمک و اب بپزید بعد برنج که داره تو اب میجوشه توش شوید و نمک میریزید بعد اخراش باقالی پخته رو اضافه و همه رو ابکش میکنی روغن میدی دم میزاری مجلسیشم شویدو سرخ میکنی یکم سیر یا پودرسیر زرچوبه فلفل و نمک و دارچین میریزی باقالی  پخته ابکشی رو باهاش تفت میدی لابه لای برنج دم میذاری.

2731
دومدل داریم ساده ومجلسی سادش باقالی رو با نمک و اب بپزید بعد برنج که داره تو اب میجوشه توش شوید و ن ...

یعنی باقالی رو یکم تو اب بزارم بپزه نه خیلی بعد تو ماهیتابه باشویدو زرد چوبه تفت بدم و اخر سر اون مراحلی که گفتید

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

آشپز نیستم ولی خب یه چیزایی بلدم روشی که من درست میکنم اینجوریه .

باقالی هارو جدا با کمی نمک و روغن میذارم آب پز بشه  آب پز که شد بذار یه کوچولو مثلا در حد 5 دقیقه اش بمونه .خاموشش کن و از صافی رد کن .

برنج و سبزی رو بذار بپزن آخرش ۵ دقیقه آخر باقالی رو اضافه کن بهش یه قل باهاش بخوره 

و بعد از آبکش کرد برنج اگر دوست داشتی شوید هم اضافه کن .

برای ته دیگتم کمی کره و زعفرون قاطی بریز کف قابلمه 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
یعنی باقالی رو یکم تو اب بزارم بپزه نه خیلی بعد تو ماهیتابه باشویدو زرد چوبه تفت بدم و اخر سر اون مر ...

نه قشنگ بپز ولی له نشه مواد شوید که اماده شد فقط باقالی رو قاطیش کن یه هم بزن لازم نیست باقالی رو تفت بدی فوری خاموش کن له نشه باقالی مثل خمیر بشه.

2740
اهه داشتم تایپ میکردم تعطیل شد😐😂

بیا تاپیک اخرم دوباره زدم😂

نباشه فکرت و روح خودت راحت تره 

کم نیستن خانومایی ک از همسرشون راضی نیستن ولی موندن تو زندگی دلایل زیادی ممکنه باشه مثلا بچه 

حالا تو فکر کن تن میدی ب این قضیه بعد چون قطعا برات تابو هست دیگه مجبوری چشمتو رو بدیاش ببیندی و تا ابد بپذیری 

دنیا همینطور نمیمونه شاید ی خاستگار خوب داشتی شاید دور از جون طرف ی مشکلی براش پیش اومد 

با اصلا ممکنه زیر باز ازدواج نره بخاطر تعصبات الکی 

احتمالات در نظر بگیر 

من خودم کردم پشیمونم ترکم نشدم ازشم راضیم ولی حس پوچی دارم اون حرفای بالا فقط احتمالاتی هست ک ممکنه پسش بیاد  ولی کاش میومدم قبلش می پرسیدم ک الان فکرم روحم آزاد باشه 

حس بدیع لااقل بزای من 

برام دعا کنید لطفاااا 

نباشه فکرت و روح خودت راحت تره  کم نیستن خانومایی ک از همسرشون راضی نیستن ولی موندن تو زندگی د ...

من اون کاربریم تعلیق شده 

ببینین من یه سوال پرسیدم نمیخواستم که همچنین کاری اگرشم بخوام همچنین کاری کنم اول از طرفم کامل مطمعن میشم 

بعضیا فقط‌میان یهو میپرن به ادم 

بعدش من اهل اینجور چیزا نیستم و حتی تا حالا با کسی دست تو دست نبودم حتی سر قرارم نرفتم 

بعد یهو میان قضاوت میکنن

الهی عزیزم ولی خوب یعنی امکان داره برای همه پیش بیاد؟

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
اهه داشتم تایپ میکردم تعطیل شد😐😂

بازم ترکوندن اینسری تعلیقمم کردن با یه اکانت دیگه اومدم میشه بهت درخواست بدم؟ حرف بزنیم  راجب اون تاپیکم اینجا تاپیک میزنی سریع میترکونن

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
من اون کاربریم تعلیق شده  ببینین من یه سوال پرسیدم نمیخواستم که همچنین کاری اگرشم بخوام همچنین ...

درسته میفهمم چی میگی در کل اصلاااا خیلی موضوع حادی نیست ممکنه همه چی اوکی پیش بره مثع الان ما ولی من ی حس بدی بخودم دارم 

2706